Fiat 500L претендує на звання «Автомобіль року в світі 2014»

   

15.11.2013

Найбезпечніший автомобіль у своєму класі, який також відрізняється високим рівнем базового оснащення і комфорту, Fiat 500L увійшов до списку претендентів на перемогу у конкурсі World Car of the Year-2014!

 

Цього року до списку претендентів на перемогу найпрестижнішого конкурсу «Автомобіль року у світі» увійшли 28 автомобілів, з яких 12 - представники європейських виробників. Решта - представники США, Японії і Південної Кореї. Оцінювати автомобілі будуть 66 членів журі, що представляють 21 країну світу. Переможця оголосять під час проведення Міжнародного автосалону в Нью-Йорку у квітні наступного року.

 

Одним з шукачів почесного титулу став італійський автомобіль Fiat 500L. І це не дивно, адже його високі експлуатаційні характеристики, безпека, комфортабельність, економічність і екологічність, а також неординарні зовнішні дані вже змогли гідно оцінити автолюбителі багатьох країн, в тому числі і України!

 

Для концерну Fiat модель 500L - це не просто нова модель, а нова епоха у В-класі, де позиції італійського виробника традиційно міцні. Це фактично нова архітектура кузова для В-класу, яка вже ближче до компактвену, ніж до класичного хетчбека: великий внутрішній простір, можливість трансформацій салону, величезна кількість варіантів дизайна салону і яскрава індивідуальність. Сьогодні жоден автомобіль В-класу не може похвалитися таким набором можливих виконань.

 

Тому побажаємо Fiat 500L удачі в непростому змаганні!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino