Fiat 500L претендує на звання «Автомобіль року в світі 2014»

   

15.11.2013

Найбезпечніший автомобіль у своєму класі, який також відрізняється високим рівнем базового оснащення і комфорту, Fiat 500L увійшов до списку претендентів на перемогу у конкурсі World Car of the Year-2014!

 

Цього року до списку претендентів на перемогу найпрестижнішого конкурсу «Автомобіль року у світі» увійшли 28 автомобілів, з яких 12 - представники європейських виробників. Решта - представники США, Японії і Південної Кореї. Оцінювати автомобілі будуть 66 членів журі, що представляють 21 країну світу. Переможця оголосять під час проведення Міжнародного автосалону в Нью-Йорку у квітні наступного року.

 

Одним з шукачів почесного титулу став італійський автомобіль Fiat 500L. І це не дивно, адже його високі експлуатаційні характеристики, безпека, комфортабельність, економічність і екологічність, а також неординарні зовнішні дані вже змогли гідно оцінити автолюбителі багатьох країн, в тому числі і України!

 

Для концерну Fiat модель 500L - це не просто нова модель, а нова епоха у В-класі, де позиції італійського виробника традиційно міцні. Це фактично нова архітектура кузова для В-класу, яка вже ближче до компактвену, ніж до класичного хетчбека: великий внутрішній простір, можливість трансформацій салону, величезна кількість варіантів дизайна салону і яскрава індивідуальність. Сьогодні жоден автомобіль В-класу не може похвалитися таким набором можливих виконань.

 

Тому побажаємо Fiat 500L удачі в непростому змаганні!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію