FIAT 500L у «Каравані»

   

03.11.2015

Краще один раз побачити, ніж 100 разів про нього почути! Це однозначно про Fiat 500L, в якого закохуєшся з першого погляду. Побачити красень-автомобіль можуть всі жителі та гості Києва в Торговому центрі «Караван», що на Луговій

 

Нещодавно знайомство з італійськими автомобілями можна поєднати з шопінгом. Тепер відвідувачів Торгового центру «Караван» зустрічає стильний та життєрадісний Fiat 500L Trekking - сучасне втілення безпечного сімейного автомобіля, здатного при необхідності впоратися з різними дорожніми негараздами.

Хто хоче отримати більше інформації про Fiat 500L та його модифікаціях або провести тест-драйв на цьому комфортабельному автомобілі запрошуємо в наш автосалон «Італавто».

Всіх відвідувачів автосалону, котрі «пройшли» через «Караван» та бажають, щоб знайомство з італійськими автомобілями переросло в міцну дружбу, чекає спеціальна цінова пропозиція на будь-який з обраних автомобілів.

 

Чекаємо на вас!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino