FIAT 500L у «Каравані»

   

03.11.2015

Краще один раз побачити, ніж 100 разів про нього почути! Це однозначно про Fiat 500L, в якого закохуєшся з першого погляду. Побачити красень-автомобіль можуть всі жителі та гості Києва в Торговому центрі «Караван», що на Луговій

 

Нещодавно знайомство з італійськими автомобілями можна поєднати з шопінгом. Тепер відвідувачів Торгового центру «Караван» зустрічає стильний та життєрадісний Fiat 500L Trekking - сучасне втілення безпечного сімейного автомобіля, здатного при необхідності впоратися з різними дорожніми негараздами.

Хто хоче отримати більше інформації про Fiat 500L та його модифікаціях або провести тест-драйв на цьому комфортабельному автомобілі запрошуємо в наш автосалон «Італавто».

Всіх відвідувачів автосалону, котрі «пройшли» через «Караван» та бажають, щоб знайомство з італійськими автомобілями переросло в міцну дружбу, чекає спеціальна цінова пропозиція на будь-який з обраних автомобілів.

 

Чекаємо на вас!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.