Fiat Doblo: автомобіль, перевірений часом

Fiat Doblo: автомобіль, перевірений часом

   

28.11.2014

Високий кліренс, оцинкований кузов, величезний багажник і відмінна вантажопідйомність. Додайте до цього економічність та надійність - і ви зрозумієте, чому чотири роки поспіль Fiat Doblo лідер у продажу в Україні серед комерційних автомобілів

 

Серед усього розмаїття автомобільного світу не багато знайдеться моделей, які заслужили повагу автолюбителів та стали справжніми народними улюбленцями. Без перебільшення можна сказати про те, що Fiat Doblo навіть серед них займає особливе місце.

 

Цей автомобіль зарекомендував себе виключно з позитивного боку саме своєю невибагливістю, конструктивною простотою, багатофункціональністю та надійністю. В Україні він чотири роки поспіль стає самим продаваним автомобілем у своєму сегменті.

 

Поїздки на природу або невеликі комерційні перевезення, дача або сімейна «вилазка» в супермаркет - Doblo впорається з будь-якої з поставлених завдань. Причому зробить це, забезпечивши безпеку і комфорт, оскільки кондиціонер і подушка безпеки, центральний замок і електросклопідйомники, гальмівна система ABS і аудіопідготовка входять в стандартне оснащення легкової версії Fiat Doblo.

 

Познайомитися з Doblo, особисто оцінити його переваги і, при необхідності, протестувати автомобіль ви можете в автосалоні «Італавто»!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.