Fiat Doblo - беззаперечний лідер!

Fiat Doblo - беззаперечний лідер!

   

25.02.2014

Четвертий рік поспіль Fiat Doblo завойовує почесне звання лідера продажів у сегменті комерційних автомобілів в Україні

 

Щорічно Національний автомобільний рейтинг «Авторейтинг» називає найбільш популярні в Україні марки машин. Об'єктивність рейтингу підтверджує той факт, що основним критерієм визначення переможців є офіційна статистика проданих на території нашої країни автомобілів.

 

Вже 4 рік поспіль найпопулярнішим і продаваним автомобілем у сегменті комерційного транспорту визнаний Fiat Doblo, представлений в Україні компанією «Италавто» - офіційним ексклюзивним дистриб'ютором італійського автомобільного концерну Fiat SpA в Україні. І ця нагорода стала ще одним підтвердженням довіри, яку завоював у українських автолюбителів цей надійний помічник у бізнесі.

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!