Fiat Doblò Cargo став ще більше

   

02.10.2012

На виставці легкого комерційного транспорту в Ганновері відбулася світова прем'єра Doblò Cargo XL

Нова версія моделі Doblò Cargo з відміткою XL і високим дахом зацікавить в першу чергу тих, кому потрібен універсальний, економічний і місткий розвізний фургон. Тих, для кого класичний Doblò Cargo був малуватий, а Ducato - завеликий.

 

Doblò Cargo XL готовий запропонувати до послуг водія вантажний відсік об'ємом до 5 кубометрів і вантажопідйомність до 1000 кг (у стандартному Cargo - до 4 кубометрів і 900 кг відповідно). Причому, якщо скласти пасажирське сидіння, то об'єм багажника збільшитися до 5,4 м кубів. Доступ до вантажного відсіку полегшений завдяки високим, майже півтораметровим заднім дверям.

 

Лінійка двигунів Cargo XL складається з трьох дизельних моторів: 90 або 105-сильних 1,6-літрових MultiJet, або дволітрового агрегату потужністю в 135 кінських сил. Також під капотом Doblò Cargo XL може працювати і бензиновий 1,4-літровий 120-сильний двигун TJet. Всі двигуни Cargo XL характеризуються відмінною продуктивністю, малим рівнем шуму, низькими експлуатаційними витратами (витрата палива і технічного обслуговування), а також надійністю і турботою про навколишнє середовище, завдяки наявності Start & Stop і фільтром сажі.

 

В області безпеки, нові Doblò XL не мають собі рівних у своєму класі. Для забезпечення оптимальних динамічних характеристик, комфорту і активної безпеки в будь-яких дорожніх умовах і при будь-якому навантаженні, автомобіль оснащений інноваційними механічними рішеннями, серед яких двохважельна задня підвіска. Також в автомобілі встановлені одні з самих передових електронних пристроїв для контролю стабільності машини, а саме - антиблокувальна гальмівна система ABS і система розподілу гальмівного зусилля EBD.

 

Комфортність поїздок забезпечать кондиціонер, круїз-контроль і задні датчики паркування, навігаційно-розважальна система Blue&Me TomTom.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію