Fiat Doblò Cargo став ще більше

   

02.10.2012

На виставці легкого комерційного транспорту в Ганновері відбулася світова прем'єра Doblò Cargo XL

Нова версія моделі Doblò Cargo з відміткою XL і високим дахом зацікавить в першу чергу тих, кому потрібен універсальний, економічний і місткий розвізний фургон. Тих, для кого класичний Doblò Cargo був малуватий, а Ducato - завеликий.

 

Doblò Cargo XL готовий запропонувати до послуг водія вантажний відсік об'ємом до 5 кубометрів і вантажопідйомність до 1000 кг (у стандартному Cargo - до 4 кубометрів і 900 кг відповідно). Причому, якщо скласти пасажирське сидіння, то об'єм багажника збільшитися до 5,4 м кубів. Доступ до вантажного відсіку полегшений завдяки високим, майже півтораметровим заднім дверям.

 

Лінійка двигунів Cargo XL складається з трьох дизельних моторів: 90 або 105-сильних 1,6-літрових MultiJet, або дволітрового агрегату потужністю в 135 кінських сил. Також під капотом Doblò Cargo XL може працювати і бензиновий 1,4-літровий 120-сильний двигун TJet. Всі двигуни Cargo XL характеризуються відмінною продуктивністю, малим рівнем шуму, низькими експлуатаційними витратами (витрата палива і технічного обслуговування), а також надійністю і турботою про навколишнє середовище, завдяки наявності Start & Stop і фільтром сажі.

 

В області безпеки, нові Doblò XL не мають собі рівних у своєму класі. Для забезпечення оптимальних динамічних характеристик, комфорту і активної безпеки в будь-яких дорожніх умовах і при будь-якому навантаженні, автомобіль оснащений інноваційними механічними рішеннями, серед яких двохважельна задня підвіска. Також в автомобілі встановлені одні з самих передових електронних пристроїв для контролю стабільності машини, а саме - антиблокувальна гальмівна система ABS і система розподілу гальмівного зусилля EBD.

 

Комфортність поїздок забезпечать кондиціонер, круїз-контроль і задні датчики паркування, навігаційно-розважальна система Blue&Me TomTom.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.