Fiat Doblo підтверджує лідерство в сегменті комерційних авто

   

24.07.2013

За даними AUTO-Consulting за 6 місяць 2013 Fiat Doblo займає перше місце з продажу серед конкурентів. Частка ринку, яку займає дане авто, становить 49,55%, що на 12,15% більше ніж у 2012 році.

 

Нагадаємо, що Fiat Doblo став в 2012 р. володарем титулу лідера продажів у класі вантажопасажирських автомобілів, остаточно закріпивши за собою позицію самого надійного, перевіреного часом і нашими дорогами, незамінного помічника. Цієї честі Fiat Doblo удостоївся вже втретє.

 

На даний момент у всій дилерській мережі Fiat діє спеціальна пропозиція на дане авто, докладніше з яким Ви можете познайомитися на www.fiat.ua

 

Завдяки своїй функціональності, Doblo залишає своїх конкурентів далеко позаду. Fiat Doblo володар престижного титулу "Міжнародний Вен року 2006".

 

Nuovo Doblo - автомобіль марки Fiat, володар титулу "Міжнародний Вен року 2011", для якого блискуче вирішене питання простору. Простору, який можна розділити з родиною та друзями. Простору для тих, хто подорожує та любить бути в компанії. Для тих, хто обирає Nuovo Doblo своїм партнером в роботі або проведенні дозвілля. Розробниками цієї моделі дотримані найвибагливіші вимоги до функціональності та комфорту. Для цього простір інтер'єру автомобіля задіяне максимально раціональним чином. Розміститися в ньому може до 7 чоловік. Це справжній «сімейний» простір, для якого забезпечений високий рівень безпеки, економічності та екологічності.

 

У порівнянні з попередньою версією дана модель цілком оновлена відносно стилю, двигунів і технічних характеристик. Ці аспекти зробили Nuovo Doblo «кращим у класі» - як з точки зору місткості, так і щодо зниження шкідливих викидів. Все це досягнуто завдяки новій платформі, збільшеному пасажирському простору (з колісною базою в 2755 мм, максимальною в даному сегменті), просторому багажному відсіку об'ємом в 790 л, зниженим викидів вуглекислого газу (129 г/км для двигуна Multijet 1.3 потужністю 90 к.с . - мінімальна величина в даній категорії), традиційному устаткуванню безпеки та високої модульності інтер'єру, яку забезпечили сидіння, котрі можна складати та забирати.

 

Nuovo Doblo Cargo - лідер у своєму класі з точки зору динамічних характеристик і функціональності, вантажопідйомності та продуктивності, економної витрати палива і низьких експлуатаційних витрат. Автомобіль ідеальний для фахівців різних сфер, які щодня проводять багато годин за кермом - в умовах міського руху з частими зупинками для навантаження і розвантаження, а також при необхідності вантажоперевезень на великі відстані. Саме з думкою про зручність і ефективності роботи водіїв-професіоналів створювалася розробниками модель Nuovo Doblo Cargo - з її простором, економічністю, легкістю в управлінні та зручністю навантаження-розвантаження, а також безпекою та комфортом.

 

У кінці 2013 р. запланований старт виробництва нової версії даного авто: Fiat Doblo XL. Дана модифікація буде на 25 см вище, ніж Fiat Nuovo Doblo Cargo Maxi, об'єм вантажного відсіку на 0,6 м3 більше. Довжина авто буде дорівнювати 4740 мм, ширина - 1832 мм, висота 2125 мм, колісна база - 3105 мм. Fiat Doblo XL стане незамінним помічником у бізнесі. Габаритні розміри вантажного відсіку - вражаючі: довжина звичайна/зі складеним переднім сидінням -  2170/3400 мм, ширина 1518/1714 мм, висота 1550 мм. Ширина між колісними арками 1230мм. Висота навантаження 545 мм. Об'єм вантажного відсіку 5,0/5,4 м3. Вантажопідйомність 1000 кг.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію