Fiat Doblo - учасник конкурсу «Автомобіль року»

Fiat Doblo - учасник конкурсу «Автомобіль року»

   

21.12.2015

Doblo вже кілька разів визнавався «Автомобілем року» в Україні у своєму класі. І знов він має всі шанси стати кращим!

 

Недавні оновлення додали автомобілю ще більше функціональності, комфорту та стилю. Саме тому Fiat Doblo буде боротися за перемогу відразу в декількох номінаціях: «Вантажопасажирський автомобіль», «Співвідношення ціна-якість», «Дизайн» і «Автомобіль року в Україні».

Всеукраїнський рейтинг «Автомобіль року в Україні» - щорічний конкурс, який проводиться з 2001 року та з'ясовує кращі моделі в основних класах автомобілів. Авторитетність конкурсу незаперечна, адже переможці в номінаціях визначаються за результатами голосування українських автолюбителів і членів журі.

Конкурс пройде в кілька етапів, а переможці будуть оголошені в лютому 2016 року. Підтримати Fiat Doblo - автомобіль, гідно оцінений тисячами українських автолюбителів, ви можете, віддавши за нього свій голос на сайті організатора конкурсу. Причому учасників голосування чекає маса цікавих призів від організаторів.

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!