Fiat Ducato Camper: будинок на колесах

   

09.09.2014

У німецькому місті Дюссельдорфі завершився найбільша автовиставка Caravan Salon. Fiat Professional, як лідер у виробництві транспортних засобів для любителів подорожей, звичайно, не міг пропустити цей престижний захід.

Новий Ducato Camper став справжньою зіркою німецького салону: автомобіль вперше пропонує любителям автотуризму шість варіантів баз, комфортні, економічні та потужні турбодизельні силові агрегати з можливістю оснащення роботизованою коробкою передач. А також дуже важливе для тривалих подорожей практичне оснащення - таке як система навігації, відеокамера заднього ходу та обертові сидіння типу «крісло командира». Все це дозволяє новому Fiat Ducato стати базою для створення ідеального будинку на колесах.

Всього новий Ducato дає можливість створити на своїй основі рекордну кількість версій - більш 600. Ця цифра підтверджує лідируючі позиції моделі: сьогодні більше 75% проданих в Європі автодомов створюються на базі Ducato. Уже понад 500 тисяч сімей подорожують на борту будинку на колесах на основі Fiat Ducato, насолоджуючись поїздкою в повній впевненості та безпеці. Це результат ретельної роботи та постійного зворотного зв'язку між інженерами, дизайнерами, технічними фахівцями Fiat і виробниками будинків на колесах, їх дилерами, а також журналістами та клієнтами.

Тепер настала черга нового покоління Ducato довести, що він гідний репутації свого попередника як найпопулярнішою бази в цьому сегменті на європейському ринку. І вже перші результати цього року підтверджують його незаперечний потенціал: за перші шість місяців 2014 року будинки на колесах на базі Ducato досягли рекордних продажів на декількох європейських ринках, і в першу чергу, в Німеччині - найбільшому ринку континенту. З січня по червень 2014 продано більше 13 000 автомобілів, що на 10% більше в порівнянні з першою половиною 2013 року.

Fiat Ducato Camper - народжений бути домом на колесах!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію