Fiat Ducato Camper: будинок на колесах

   

09.09.2014

У німецькому місті Дюссельдорфі завершився найбільша автовиставка Caravan Salon. Fiat Professional, як лідер у виробництві транспортних засобів для любителів подорожей, звичайно, не міг пропустити цей престижний захід.

Новий Ducato Camper став справжньою зіркою німецького салону: автомобіль вперше пропонує любителям автотуризму шість варіантів баз, комфортні, економічні та потужні турбодизельні силові агрегати з можливістю оснащення роботизованою коробкою передач. А також дуже важливе для тривалих подорожей практичне оснащення - таке як система навігації, відеокамера заднього ходу та обертові сидіння типу «крісло командира». Все це дозволяє новому Fiat Ducato стати базою для створення ідеального будинку на колесах.

Всього новий Ducato дає можливість створити на своїй основі рекордну кількість версій - більш 600. Ця цифра підтверджує лідируючі позиції моделі: сьогодні більше 75% проданих в Європі автодомов створюються на базі Ducato. Уже понад 500 тисяч сімей подорожують на борту будинку на колесах на основі Fiat Ducato, насолоджуючись поїздкою в повній впевненості та безпеці. Це результат ретельної роботи та постійного зворотного зв'язку між інженерами, дизайнерами, технічними фахівцями Fiat і виробниками будинків на колесах, їх дилерами, а також журналістами та клієнтами.

Тепер настала черга нового покоління Ducato довести, що він гідний репутації свого попередника як найпопулярнішою бази в цьому сегменті на європейському ринку. І вже перші результати цього року підтверджують його незаперечний потенціал: за перші шість місяців 2014 року будинки на колесах на базі Ducato досягли рекордних продажів на декількох європейських ринках, і в першу чергу, в Німеччині - найбільшому ринку континенту. З січня по червень 2014 продано більше 13 000 автомобілів, що на 10% більше в порівнянні з першою половиною 2013 року.

Fiat Ducato Camper - народжений бути домом на колесах!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.