Fiat Fiorino - фургон 2013 року!

   

22.01.2014

Обійшовши серйозних конкурентів, Fiorino був визнаний кращим легким комерційним автомобілем

 

Професійне журі журналів Fleet News і Fleet Van, а також незалежні експерти по комерційним автомобілям розглянули всі фургони, представлені в класі LCV. Конкурсанти оцінювалися за багатьма параметрами, серед основних - надійність, безпека, ефективність та практичність.

 

Кращим міським фургоном був визнаний Fiat Fiorino, який отримав найвищі оцінки членів журі та експертів. Конкурентними перевагами Фіоріно були названі економічний двигун MultiJet II, практичність, високий рівень післяпродажного сервісу. Важливими факторами також стали оптимальне корисне навантаження та низька амортизація автомобіля. Компактний і витривалий, функціональний і практичний Fiorino - справжній трудяга, який стає надійним помічником у бізнесі. Ці важливі якості для «робочої конячки» і дозволили Fiat Fiorino стали володарем цього престижного титулу!

 

Отримав визнання експертів журналу і Fiat Ducato, якому надали звання фургона, який «заслуговує на довіру». А італійський концерн Fiat був названий «виробником екологічних автофургонів 2013 року».

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію