Fiat Fiorino - фургон 2013 року!

   

22.01.2014

Обійшовши серйозних конкурентів, Fiorino був визнаний кращим легким комерційним автомобілем

 

Професійне журі журналів Fleet News і Fleet Van, а також незалежні експерти по комерційним автомобілям розглянули всі фургони, представлені в класі LCV. Конкурсанти оцінювалися за багатьма параметрами, серед основних - надійність, безпека, ефективність та практичність.

 

Кращим міським фургоном був визнаний Fiat Fiorino, який отримав найвищі оцінки членів журі та експертів. Конкурентними перевагами Фіоріно були названі економічний двигун MultiJet II, практичність, високий рівень післяпродажного сервісу. Важливими факторами також стали оптимальне корисне навантаження та низька амортизація автомобіля. Компактний і витривалий, функціональний і практичний Fiorino - справжній трудяга, який стає надійним помічником у бізнесі. Ці важливі якості для «робочої конячки» і дозволили Fiat Fiorino стали володарем цього престижного титулу!

 

Отримав визнання експертів журналу і Fiat Ducato, якому надали звання фургона, який «заслуговує на довіру». А італійський концерн Fiat був названий «виробником екологічних автофургонів 2013 року».

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.