Fiat Fiorino - фургон 2013 року!

   

22.01.2014

Обійшовши серйозних конкурентів, Fiorino був визнаний кращим легким комерційним автомобілем

 

Професійне журі журналів Fleet News і Fleet Van, а також незалежні експерти по комерційним автомобілям розглянули всі фургони, представлені в класі LCV. Конкурсанти оцінювалися за багатьма параметрами, серед основних - надійність, безпека, ефективність та практичність.

 

Кращим міським фургоном був визнаний Fiat Fiorino, який отримав найвищі оцінки членів журі та експертів. Конкурентними перевагами Фіоріно були названі економічний двигун MultiJet II, практичність, високий рівень післяпродажного сервісу. Важливими факторами також стали оптимальне корисне навантаження та низька амортизація автомобіля. Компактний і витривалий, функціональний і практичний Fiorino - справжній трудяга, який стає надійним помічником у бізнесі. Ці важливі якості для «робочої конячки» і дозволили Fiat Fiorino стали володарем цього престижного титулу!

 

Отримав визнання експертів журналу і Fiat Ducato, якому надали звання фургона, який «заслуговує на довіру». А італійський концерн Fiat був названий «виробником екологічних автофургонів 2013 року».

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino