Fiat Freemont: нові модифікації вже в Україні!

Fiat Freemont: нові модифікації вже в Україні!

   

27.01.2015

Компанія «Італавто» оголошує про зниження цін на Freemont, а також про початок поставок в Україну передньопривідних автомобілів, варіантів з механічною коробкою передач, а також автомобілів з бензиновими двигунами

 

З моменту старту продажів Fiat Freemont впевнено зайняв лідируючі позиції у своєму сегменті в Італії та інших європейських країнах. Продажі автомобіля в Україні почалися трохи менше року тому, але за цей час Freemont знайшов своїх шанувальників і в нашій країні.

 

Адже це - справжній сімейний автомобіль: комфортабельний, безпечний і економічний. Потужний дизельний двигун, високий кліренс і система повного приводу дозволяють йому впоратися з будь-якими дорожніми труднощами. Відмінними рисами машини також є величезний обсяг внутрішнього простору і найвищий рівень комплектації, а також найдоступніша ціна в класі.

 

Ближче познайомитися з Fiat Freemont, отримати кваліфіковану консультацію фахівців і, при необхідності, здійснити тест-драйв автомобіля ви зможете в автосалоні «Італавто». Також у нас ви зможете ознайомитися з діючими кредитними та лізинговими програмами.

 

Завжди раді вам!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.