Fiat Freemont: нові модифікації вже в Україні!

Fiat Freemont: нові модифікації вже в Україні!

   

27.01.2015

Компанія «Італавто» оголошує про зниження цін на Freemont, а також про початок поставок в Україну передньопривідних автомобілів, варіантів з механічною коробкою передач, а також автомобілів з бензиновими двигунами

 

З моменту старту продажів Fiat Freemont впевнено зайняв лідируючі позиції у своєму сегменті в Італії та інших європейських країнах. Продажі автомобіля в Україні почалися трохи менше року тому, але за цей час Freemont знайшов своїх шанувальників і в нашій країні.

 

Адже це - справжній сімейний автомобіль: комфортабельний, безпечний і економічний. Потужний дизельний двигун, високий кліренс і система повного приводу дозволяють йому впоратися з будь-якими дорожніми труднощами. Відмінними рисами машини також є величезний обсяг внутрішнього простору і найвищий рівень комплектації, а також найдоступніша ціна в класі.

 

Ближче познайомитися з Fiat Freemont, отримати кваліфіковану консультацію фахівців і, при необхідності, здійснити тест-драйв автомобіля ви зможете в автосалоні «Італавто». Також у нас ви зможете ознайомитися з діючими кредитними та лізинговими програмами.

 

Завжди раді вам!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino