FIAT їде у Сочі

   

16.01.2014

Зовсім скоро 500L, 500L Trekking і Freemont відправляться до Росії, щоб супроводжувати збірну Італії на Олімпіаді-2014

 

FIAT вже три роки є спонсором Національного олімпійського комітету Італії. Тому в розпорядженні збірній Італії в Сочі буде цілий парк італійських машин, серед яких великі «п'ятисоті» 500L та кросовер Freemont. До речі, Фіат Фримонт є «офіційним автомобілем» італійських збірних з футболу та баскетболу. Адже цей автомобіль ідеально підходить для тих, хто віддає перевагу активному життю, спорту та подорожі.

 

Freemont має 7 місць і 32 варіанти розташування сидінь, плюс найвищий рейтинг безпеки, відмінну керованість у будь-яких дорожніх умовах, підвищену практичність і безпеку та на вибір - повний або передній привід. Не дарма в Європі продажі Фрімонта йдуть під гаслом: «Все, що потрібно від автомобіля». Вже два роки Fiat Freemont є найбільш продаваним 7-місцевим автомобілем в Італії, да і в цілому по Європі він не раз ставав лідером продажів.

 

FIAT давно і дуже активно підтримує розвиток спорту в Італії. Найбільший італійський автовиробник є спонсором не тільки Олімпійської збірної, а й національної збірної Італії з футболу. Також FIAT був спонсором ХХ Зимових Олімпійських Ігор у Турині, передавши тоді 3000 автомобілів для оргкомітета змагань. І якщо в Сочі акцент буде зроблений на Freemont, то тоді зіркою виступив інший кроссовер - Fiat Sedici, який став офіційним автомобілем Олімпіади в Турині.

 

Увага! Найближчим часом в Україні стартують продажі Fiat Freemont! Стежте за новинами на нашому сайті!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino