Fiat хоче викупити VM Motori

   

02.10.2013

Придбавши у 2011 році 50% акцій VM Motori, Fiat готовий викупити решту у General Motors, щоб зміцнити свої позиції світового лідера в області розробки дизельних паливних технологій

 

Напевно не випадково саме на батьківщині Ferrari, Lamborghini, Maserati, Pagani і Ducati - в італійському регіоні Емілія-Романья - розташована компанія VM Motori, яка виробляє дизельні двигуни, котрі по праву вважаються одними з найсучасніших та інноваційних у світі.

 

Компанія VM Motori була заснована ще в 1947 році підприємцями Клаудіо Ванчіні та Уго Мартеллі. У 1974 році вона прославилася на весь світ, представивши двигун з водяним охолодженням, з турбонаддувом і високими оборотами (4200rpm). А 1990 VM Motori презентував революційно новий двигун для автомобіля - Turbotronic, в якому вперше використовувалася електроніка. З того часу компанія по праву вважається лідером у виробництві прогресивних дизельних силових агрегатів для промислової техніки, суднобудування, оборонної промисловості і, звичайно ж, для автомобілебудування. Двигуни VM Motori встановлювалися на автомобілі компаній Alfa Romeo, Chrysler, Ford, General Motors, Rover, Chevrolet, Opel і багатьох інших.

 

За час свого існування VM Motori SpA змінила безліч власників, серед яких по черзі були Detroit Diesel Corporation, DaimlerChrysler AG, Penske Corporation. У лютому 2011 року 50% акцій компанії викупив Fiat Powertrain Technologies, підрозділ концерну Fiat, що займається розробкою силових агрегатів і трансмісій. В результаті VM Motori отримало доступ до технології Multijet, що дозволило підвищити паливну економічність і продуктивність виготовлених дизельних двигунів. Першим таким двигуном став мотор V6 об'ємом 3,0 літра, один з кращих в світі дизельних двигунів своїй категорії, що зараз встановлюється на автомобілі Jeep Grand Cherokee та Lancia Thema. Він має потужність 239 к.с. і крутний момент 550 Н/м при середній витраті палива 7,1 л/100 км.

 

Зараз Fiat заявляє про намір викупити решту акцій VM Motori у компанії General Motors. Це дасть можливість італійському автомобільному концерну зміцнити свої позиції світового лідера в області розробки дизельних паливних технологій. Очікується, що угода буде укладена до кінця 2013 року.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino