Fiat - лідер в галузі сталого розвитку

Fiat - лідер в галузі сталого розвитку

   

26.09.2012

Четвертий рік поспіль FIAT SpA увійшов до індексу сталого розвитку Dow Jones - широко визнану оцінку стабільності провідних компаній світу

 

Індекс стійкості Доу Джонса (Dow Jones Sustainability Index, DJSI) базується на аналізі економічної, екологічної та соціальної діяльності і охоплює 2500 найбільших підприємств світу. Але лише перші 10% найкращих компаній, які показують сталий розвиток, входять в індекс DJSI. Тому бути включеними до індексів є вже великим досягненням для компанії.

 

Для аналітиків та інвесторів так званий «сталий розвиток» підприємства - це найважливіший індикатор успіху компанії та її перспектив у майбутньому. Адже індекс DJSI бере до уваги такі важливі фактори, як корпоративне управління, престиж торгової марки, управління ризиками, просування торгових марок і стандарти постачань, захист навколишнього середовища.

 

Вже четвертий рік поспіль концерн FIAT SpA був визнаний лідером у галузі сталого розвитку, що було підтверджено включенням його в списки Dow Jones Sustainability World (Світовий рейтинг сталого розвитку) і Dow Jones Sustainability STOXX (сімейство європейських індексів стійкості). Компанія була оцінена в 91 бал зі 100 можливих, при тому, що середній показник серед автовиробників - 74 бала. Іншими автомобільними компаніями, що увійшли в DJSI за 2012/2013, стали BMW і Volkswagen.

 

«Культура відповідальності є невід'ємною частиною бізнес-моделі Fiat Group, - зазначив генеральний директор FIAT Серджіо Маркіонне. - Тому що ми вважаємо, що істинне значення такої транснаціональної компанії, як FIAT SpA, визначається рівнем турботи про навколишнє середовище, поваги до людей, справедливого і прозорого поведінки в комерційних відносинах ».

 

Компанія FIAT досягла максимального показника майже у кожній області аналізу екологічних аспектів (екологічна політика та стратегія скорочення викидів, управління якістю продукції), в соціальній сфері, в галузі управління трудовими ресурсами, турботі про здоров'я та безпеки персоналу, а також розвитку корпоративних відносин та благодійності. Максимальна оцінка була дана також бренд-менеджменту, інноваційному процесу та управлінню постачаннями. Ці результати показують, що інтеграція між Fiat і Chrysler дозволила компаніям стати ще більш стійкими за рахунок використання сильних сторін кожного з партнерів та обміну передовим досвідом.

 

І дійсно за останні роки багато інновацій концерну FIAT SpA отримували всесвітнє визнання. Наприклад, вже п'ятий рік поспіль автомобілі компанії FIAT показують найнижчі рівні викидів вуглекислого газу, що дозволяє італійському концерну утримувати звання самого екологічного бренду в Європі. Двухцідіндровий двигун TwinAir отримав титул «Engine of the Year-2011», а ефективний двигун V-6 Pentastar увійшов у десятку кращих двигунів 2010-2011 років.

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»

Fiat Tipo: мінус 20 000 гривень до кінця літа! Fiat Tipo: мінус 20 000 гривень до кінця літа!

19.08.2019 З сьогоднішнього дня вартість автомобіля Fiat Tipo знижена на 20 000 гривень.

Світова прем'єра електричного Fiat Ducato Світова прем'єра електричного Fiat Ducato

14.08.2019 Перша електрична модель Fiat Professional, старт продажів якої очікується у 2020 році, була представлена міжнародним ЗМІ

Fiat 500 Dolcevita special edition - назад у майбутнє! Fiat 500 Dolcevita special edition - назад у майбутнє!

09.08.2019 Нова версія італійського автомобільного шедевра була випущена на честь дня народження Cinquecento та 120-й річниці від дня заснування концерну Fiat

Великі машини великих часів! Великі машини великих часів!

05.08.2019 Alfa Romeo Tipo 159 "Alfetta" 1938 року випуску - один з найуспішніших гоночних автомобілів в історії Формули-1 - очолив парад відкриття британського етапу королівських гонок