Fiat Linea: переваги без переплати

Fiat Linea: переваги без переплати

   

14.11.2014

Потрібен комфортабельний, безпечний, економічний автомобіль за доступною ціною? Тоді ваш вибір - Fiat Linea, популярний автомобіль «для всієї родини»

 

Перша Linea зійшла з конвеєра в 2007 році, а в 2013 році автомобіль пережив фейсліфтинг, в результаті якого отримав стильний екстер'єр, а також більш сучасний салон. Велику увагу було також приділено підвищенню комфортабельності автомобіля та поліпшенню його базового оснащення.

 

Враховуючи конкурентні переваги Fiat Linea: економічні двигуни, невибагливість, кузов двосторонньої оцинковки, місткий багажник об’ємом 500 літрів і, що важливо, найдоступнішу ціну в своєму класі - можна зробити однозначний висновок: седан Fiat Linea - ідеальний варіант на роль улюбленця всієї родини.

 

Уже в базовій комплектації Fiat Linea має такі важливі опції, як кондиціонер і повний електропакет, гальмівні системи ABS і EBD, дві подушки безпеки, центральний замок з дистанційним управлінням, дзеркала заднього виду з електроприводом і обігрівом.

 

Ознайомитися з автомобілем, отримати детальну консультацію, протестувати та придбати Fiat Linea ви можете в автосалоні «Італавто»! Також у нас ви можете отримати всю необхідну інформацію про існуючі кредитні та лізингові програми!

 

Fiat Linea - автомобіль, гідний вашої уваги!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію