Fiat Professional - переможець GreenFleet Awards

   

29.10.2013

Другий рік поспіль бренд Fiat Professional нагороджується престижною премією GreenFleet Awards як самий екологічний автовиробник комерційного транспорту

 

Щорічна премія Greenfleet Awards присуджується компаніям за вагомий внесок у розвиток і впровадження екологічних інновацій в автомобілебудування. У 2012 та 2013 роках переможцем номінації «LCV Manufacturer of the Year» («LCV - виробник року») став бренд Fiat Professional, який постійно впроваджує нові технології, спрямовані на екологічну безпеку.

 

Сьогодні Fiat Professional пропонує найширший діапазон технологій, що підвищують екологічну ефективність автомобілів. Це і система star&stop, яка вимикає двигун при короткочасних зупинках, і система Traction+, яка поліпшує показники прохідності та керованості автомобіля в поганих дорожніх умовах без необхідності в повнопривідної трансмісії. Ці технології в поєднанні з новим турбодизелем MultiJet II забезпечують мінімальний рівень споживання палива та викидів.

 

До інноваційних розробок Fiat відноситься також системи програмного забезпечення eco:Drive Professional і eco:Drive Fleet, які допомогають водіям у досягненні максимальної економії пального. Обидві системи є результатом еволюційного розвитку програми есо:Drive, розробленої компанією Fiat в 2009 році. Це програмне забезпечення стежить за вашим стилем водіння і дає можливість отримувати персоналізовані рекомендації. При правильному і послідовному застосуванні програми зниження витрати палива і викидів може досягати 16%.

 

Fiat Professional - професіоналізм і екологічна відповідальність!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino