Fiat Professional - переможець GreenFleet Awards

   

29.10.2013

Другий рік поспіль бренд Fiat Professional нагороджується престижною премією GreenFleet Awards як самий екологічний автовиробник комерційного транспорту

 

Щорічна премія Greenfleet Awards присуджується компаніям за вагомий внесок у розвиток і впровадження екологічних інновацій в автомобілебудування. У 2012 та 2013 роках переможцем номінації «LCV Manufacturer of the Year» («LCV - виробник року») став бренд Fiat Professional, який постійно впроваджує нові технології, спрямовані на екологічну безпеку.

 

Сьогодні Fiat Professional пропонує найширший діапазон технологій, що підвищують екологічну ефективність автомобілів. Це і система star&stop, яка вимикає двигун при короткочасних зупинках, і система Traction+, яка поліпшує показники прохідності та керованості автомобіля в поганих дорожніх умовах без необхідності в повнопривідної трансмісії. Ці технології в поєднанні з новим турбодизелем MultiJet II забезпечують мінімальний рівень споживання палива та викидів.

 

До інноваційних розробок Fiat відноситься також системи програмного забезпечення eco:Drive Professional і eco:Drive Fleet, які допомогають водіям у досягненні максимальної економії пального. Обидві системи є результатом еволюційного розвитку програми есо:Drive, розробленої компанією Fiat в 2009 році. Це програмне забезпечення стежить за вашим стилем водіння і дає можливість отримувати персоналізовані рекомендації. При правильному і послідовному застосуванні програми зниження витрати палива і викидів може досягати 16%.

 

Fiat Professional - професіоналізм і екологічна відповідальність!

Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль

08.11.2019 Топова версія оновленого італійського кросовера 500X Sport - відмінний варіант для тих, хто живе активно і ярко!

Новий Abarth - всього 1 949 примірників Новий Abarth - всього 1 949 примірників

29.10.2019 Новий Abarth 695 70° Anniversario special edition був представлений у жовтні на Abarth Days, найбільших зборах шанувальників марки Скорпіона в Європі

Fiat Tipo Street - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo Street - в салоні «Італавто»!

25.10.2019 Версія Street, яка завойовує все більшу популярність в Європі, тепер і в Україні

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!