Fiat Professional: швидка доставка

   

26.05.2014

Комерційні автомобілі Fiat Ducato і Fiat Doblo Cargo визнані Автомобілями року в сегменті бізнес- транспорту в НімеччиніТакий титул автомобілям Fiat присвоєно німецьким видавництвом EuroTransport Medienverlag, яке об’єднує спеціалізовані ЗМІ в сфері кур'єрської та експрес доставки, а також поштових перевезень. У конкурсі брало участь 17 автомобілів, які пройшли поглиблене практичне тестування. Всього було проведено більше 600 тест-драйвів загальною протяжністю майже 10 000 кілометрів.

 

У підсумку, в номінації «Кращий комерційний автомобіль» переможцем став бестселер від італійського автовиробника - новий Fiat Ducato, для якого ця нагорода стала першою з моменту його світової прем'єри.

 

Перше місце в сегменті невеликих комерційних автомобілів, вироблених за межами Німеччини, завоював Fiat Nuovo Doblo Cargo Maxi.Професійне журі високого оцінило такі його якості як комфорт, функціональність та ефективність.

 

Результати конкурсу черговий раз підтвердили лідерство моделей Fiat Professional, які успішно експлуатуються європейськими підприємствами в різних секторах економіки, в тому числі у сфері міжнародної кур'єрської доставки та поштових послуг.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.