Fiat Professional: швидка доставка

   

26.05.2014

Комерційні автомобілі Fiat Ducato і Fiat Doblo Cargo визнані Автомобілями року в сегменті бізнес- транспорту в НімеччиніТакий титул автомобілям Fiat присвоєно німецьким видавництвом EuroTransport Medienverlag, яке об’єднує спеціалізовані ЗМІ в сфері кур'єрської та експрес доставки, а також поштових перевезень. У конкурсі брало участь 17 автомобілів, які пройшли поглиблене практичне тестування. Всього було проведено більше 600 тест-драйвів загальною протяжністю майже 10 000 кілометрів.

 

У підсумку, в номінації «Кращий комерційний автомобіль» переможцем став бестселер від італійського автовиробника - новий Fiat Ducato, для якого ця нагорода стала першою з моменту його світової прем'єри.

 

Перше місце в сегменті невеликих комерційних автомобілів, вироблених за межами Німеччини, завоював Fiat Nuovo Doblo Cargo Maxi.Професійне журі високого оцінило такі його якості як комфорт, функціональність та ефективність.

 

Результати конкурсу черговий раз підтвердили лідерство моделей Fiat Professional, які успішно експлуатуються європейськими підприємствами в різних секторах економіки, в тому числі у сфері міжнародної кур'єрської доставки та поштових послуг.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino