Fiat Professional: швидка доставка

   

26.05.2014

Комерційні автомобілі Fiat Ducato і Fiat Doblo Cargo визнані Автомобілями року в сегменті бізнес- транспорту в НімеччиніТакий титул автомобілям Fiat присвоєно німецьким видавництвом EuroTransport Medienverlag, яке об’єднує спеціалізовані ЗМІ в сфері кур'єрської та експрес доставки, а також поштових перевезень. У конкурсі брало участь 17 автомобілів, які пройшли поглиблене практичне тестування. Всього було проведено більше 600 тест-драйвів загальною протяжністю майже 10 000 кілометрів.

 

У підсумку, в номінації «Кращий комерційний автомобіль» переможцем став бестселер від італійського автовиробника - новий Fiat Ducato, для якого ця нагорода стала першою з моменту його світової прем'єри.

 

Перше місце в сегменті невеликих комерційних автомобілів, вироблених за межами Німеччини, завоював Fiat Nuovo Doblo Cargo Maxi.Професійне журі високого оцінило такі його якості як комфорт, функціональність та ефективність.

 

Результати конкурсу черговий раз підтвердили лідерство моделей Fiat Professional, які успішно експлуатуються європейськими підприємствами в різних секторах економіки, в тому числі у сфері міжнародної кур'єрської доставки та поштових послуг.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію