Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

   

07.02.2020

За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

 

Серед причин успіху моделі - концепція «less is more» - «менше означає більше», яка є ключовим елементом в стратегії сімейства Tipo і цінується клієнтами по всій Європі.

 

Концепція «less is more» - маніфест по-справжньому успішних в житті людей. Та маніфест найбільш популярного в Європі автосемейства Fiat Tipo: менше пафосу - більше функціональності, менше експериментів - більше якості, менше зайвих деталей - більше простору і комфорту.

 

У новій версії More модель Tipo пропонує додаткові пакети опцій, причому їх вартість стає практично в два рази економічно вигідніше.

 

Версії Fiat Tipo More, незалежно від обраної комплектації автомобіля, пропонують клієнтам більше технологій, комфорту та більш яскраві елементи дизайну: 16-, 17- та навіть 18-дюймові легкосплавні диски, мультимедійні системи UConnect™ і UConnect™live c 5 та 7-дюймовими сенсорними екранами, біксенонові фари.

 

Fiat Tipo - завжди більше, ніж очікуєш!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino