Fiat Tipo: практичність без надмірності

   

18.03.2016

Весь діапазон модифікацій Tipo - моделі, що знаменує собою повернення Fiat в сегмент компактних автомобілів – був представлений на Женевському міжнародному автосалоні

 

Fiat Tipo був презентований нещодавно - в травні 2015 року та тільки протягом двох місяців було отримано понад 20 тисяч попередніх замовлень. Також новий Tipo здобув престижну нагороду «Best Buy Car 2016».

 

Компактний Fiat Tipo - комфортний і функціональний автомобіль з сучасним дизайном. А представлені в Женеві Tipo в кузові «хетчбек» і «універсал» покликані ще більше розширити діапазон потенційних клієнтів.

 

Fiat Tipo в кузові «хетчбек» має довжину 4,37 м та багажник об'ємом 440 літрів, а версія «універсал» - довжину 4,57 м і багажник в 550 літрів. На додаток до цього і у першій, і у другій модифікації є найширші можливості додаткової трансформації салону.

 

Ще одна відмінна риса Tipo - великий спектр як силових агрегатів - дизельних, бензинових і двопаливних потужністю від 95 к.с. до 120 к.с., так і трансмісій - 5- і 6-східчастих механічних, автоматичних з гідротранформатором та роботизованих з подвійним зчепленням.

 

Саме тому Fiat Tipo в повній мірі відповідає концепції «практичність без надмірності», закладеної при його проектуванні.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.