Giulia - автомобіль-мрія

Giulia - автомобіль-мрія

   

07.05.2019

Alfa Romeo Giulia знову стала переможцем престижного конкурсу Driver Power Awards

 

Золота медаль у категорії "Ride and Handling" в конкурсі видання Auto Express стала високою оцінкою знаменитих динамічних якостей італійського бренду, які перетворюють кожну подорож у захоплююче і в той же час комфортну та безпечну пригоду.

 

Перша модель нового покоління бренду втілює справжній дух Alfa Romeo, що включає в себе п'ять компонентів: бездоганний італійський стиль, інноваційні сучасні двигуни, бездоганний розподіл ваги, унікальні технічні рішення та унікальне співвідношення потужності та ваги. Все це робить Alfa Romeo одним з найпопулярніших брендів в автомобільному світі.

 

Driver Power - найбільш об'єктивне дослідження задоволеності клієнтів у Великобританії, що охоплюють широку гаму питань - від надійності до потужності і комфорту авто.

 

Головний редактор Auto Express Стів Фаулер, коментуючи перемогу Alfa Romeo, зазначив: «результати показали, що власники обожнюють свої автомобілі Alfa Romeo Giulia. Оцінка 93% в загальному рейтингу дуже вражає а дійсно підтверджує висновки наших експертів: Giulia - це справжній автомобіль-мрія, неймовірний стиль, класичний спортивний седан».

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.