Giulia - автомобіль-мрія

Giulia - автомобіль-мрія

   

07.05.2019

Alfa Romeo Giulia знову стала переможцем престижного конкурсу Driver Power Awards

 

Золота медаль у категорії "Ride and Handling" в конкурсі видання Auto Express стала високою оцінкою знаменитих динамічних якостей італійського бренду, які перетворюють кожну подорож у захоплююче і в той же час комфортну та безпечну пригоду.

 

Перша модель нового покоління бренду втілює справжній дух Alfa Romeo, що включає в себе п'ять компонентів: бездоганний італійський стиль, інноваційні сучасні двигуни, бездоганний розподіл ваги, унікальні технічні рішення та унікальне співвідношення потужності та ваги. Все це робить Alfa Romeo одним з найпопулярніших брендів в автомобільному світі.

 

Driver Power - найбільш об'єктивне дослідження задоволеності клієнтів у Великобританії, що охоплюють широку гаму питань - від надійності до потужності і комфорту авто.

 

Головний редактор Auto Express Стів Фаулер, коментуючи перемогу Alfa Romeo, зазначив: «результати показали, що власники обожнюють свої автомобілі Alfa Romeo Giulia. Оцінка 93% в загальному рейтингу дуже вражає а дійсно підтверджує висновки наших експертів: Giulia - це справжній автомобіль-мрія, неймовірний стиль, класичний спортивний седан».

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!