Giulia - автомобіль-мрія

Giulia - автомобіль-мрія

   

07.05.2019

Alfa Romeo Giulia знову стала переможцем престижного конкурсу Driver Power Awards

 

Золота медаль у категорії "Ride and Handling" в конкурсі видання Auto Express стала високою оцінкою знаменитих динамічних якостей італійського бренду, які перетворюють кожну подорож у захоплююче і в той же час комфортну та безпечну пригоду.

 

Перша модель нового покоління бренду втілює справжній дух Alfa Romeo, що включає в себе п'ять компонентів: бездоганний італійський стиль, інноваційні сучасні двигуни, бездоганний розподіл ваги, унікальні технічні рішення та унікальне співвідношення потужності та ваги. Все це робить Alfa Romeo одним з найпопулярніших брендів в автомобільному світі.

 

Driver Power - найбільш об'єктивне дослідження задоволеності клієнтів у Великобританії, що охоплюють широку гаму питань - від надійності до потужності і комфорту авто.

 

Головний редактор Auto Express Стів Фаулер, коментуючи перемогу Alfa Romeo, зазначив: «результати показали, що власники обожнюють свої автомобілі Alfa Romeo Giulia. Оцінка 93% в загальному рейтингу дуже вражає а дійсно підтверджує висновки наших експертів: Giulia - це справжній автомобіль-мрія, неймовірний стиль, класичний спортивний седан».

П'ятсот тисяч «п'ятисотих» П'ятсот тисяч «п'ятисотих»

04.06.2019 Півмільйонний Fiat 500X зійшов з конвеєра заводу Melfi в південній Італії

Тисяча миль легендарної гонки Тисяча миль легендарної гонки

31.05.2019 Завершилася 37-я історична Mille Miglia, яка в черговий раз продемонструвала глибокий зв'язок «Гонки червоною стріли» та бренду Alfa Romeo

Зниження цін у салоні «Італавто»! Зниження цін у салоні «Італавто»!

28.05.2019 Компанія «Італавто» повідомляє потенційним клієнтам про нові знижки на автомобілі.

Fiat 500: нові версії Star та Rockstar Fiat 500: нові версії Star та Rockstar

27.05.2019 Нові Cinquecento стають ще елегантніше, більш стильними та технологічними - те, що потрібно молодим і вимогливим клієнтам.

Alfa Romeo та Abarth - кращі на Близькому Сході Alfa Romeo та Abarth - кращі на Близькому Сході

21.05.2019 Відразу два автомобіля - Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio та Abarth 595 Competizione - стали переможцями конкурсу «Катарський автомобіль року 2019»