Інтерактивна перемога

Інтерактивна перемога

   

18.06.2014

Яскравий та інтерактивний сайт, присвячений Alfa Romeo 4C, дозволяє кожному бажаючому створити свій власний суперкар!

 

Інтерактивний онлайн-конфігуратор, розміщений на сайті, перетворює процес підбору автомобіля в захоплюючу мультимедійну подорож. І ця можливість була гідно оцінена журі відомого конкурсу Interactive Key Award, присвяченого цифровій рекламі. Цього року журі вперше оцінювало роботи в категорії «Найбільш ефективне використання цифрових засобів масової інформації». І перемога в цій номінації була присуджена рекламної кампанії Alfa Romeo 4C Digital Launch і сайту, який пропонує всім бажаючим створити свій суперкар.

 

Міжнародний проект Digital Launch був розроблений шляхом об'єднання відеоматеріалів, інтерактивної комп'ютерної графіки і самої інноваційної анімації. Він являє собою важливий крок вперед у порівнянні з звичайними статичними конфігураторами: весь процес конфігурації автомобіля розглядається в рамках інтерактивного відео, в якому вибір користувача застосовується до машини в режимі реального часу, не перериваючи відтворення. В результаті користувач зберігає вибраний варіант у вигляді короткого фільму, який можна завантажити, коли настройка завершена.

 

Цей новий досвід конфігурації також має соціальну сторону: користувач може поділитися своїм вибором на Facebook, запрошуючи інших підібрати власний варіант, тим самим збільшуючи «вірусний» ефект компанії.

 

Хочете створити свою Alfa Romeo 4C? Заходьте на https://4c.alfaromeo.com

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію