Інтерактивна перемога

Інтерактивна перемога

   

18.06.2014

Яскравий та інтерактивний сайт, присвячений Alfa Romeo 4C, дозволяє кожному бажаючому створити свій власний суперкар!

 

Інтерактивний онлайн-конфігуратор, розміщений на сайті, перетворює процес підбору автомобіля в захоплюючу мультимедійну подорож. І ця можливість була гідно оцінена журі відомого конкурсу Interactive Key Award, присвяченого цифровій рекламі. Цього року журі вперше оцінювало роботи в категорії «Найбільш ефективне використання цифрових засобів масової інформації». І перемога в цій номінації була присуджена рекламної кампанії Alfa Romeo 4C Digital Launch і сайту, який пропонує всім бажаючим створити свій суперкар.

 

Міжнародний проект Digital Launch був розроблений шляхом об'єднання відеоматеріалів, інтерактивної комп'ютерної графіки і самої інноваційної анімації. Він являє собою важливий крок вперед у порівнянні з звичайними статичними конфігураторами: весь процес конфігурації автомобіля розглядається в рамках інтерактивного відео, в якому вибір користувача застосовується до машини в режимі реального часу, не перериваючи відтворення. В результаті користувач зберігає вибраний варіант у вигляді короткого фільму, який можна завантажити, коли настройка завершена.

 

Цей новий досвід конфігурації також має соціальну сторону: користувач може поділитися своїм вибором на Facebook, запрошуючи інших підібрати власний варіант, тим самим збільшуючи «вірусний» ефект компанії.

 

Хочете створити свою Alfa Romeo 4C? Заходьте на https://4c.alfaromeo.com

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.