Інтерактивна перемога

Інтерактивна перемога

   

18.06.2014

Яскравий та інтерактивний сайт, присвячений Alfa Romeo 4C, дозволяє кожному бажаючому створити свій власний суперкар!

 

Інтерактивний онлайн-конфігуратор, розміщений на сайті, перетворює процес підбору автомобіля в захоплюючу мультимедійну подорож. І ця можливість була гідно оцінена журі відомого конкурсу Interactive Key Award, присвяченого цифровій рекламі. Цього року журі вперше оцінювало роботи в категорії «Найбільш ефективне використання цифрових засобів масової інформації». І перемога в цій номінації була присуджена рекламної кампанії Alfa Romeo 4C Digital Launch і сайту, який пропонує всім бажаючим створити свій суперкар.

 

Міжнародний проект Digital Launch був розроблений шляхом об'єднання відеоматеріалів, інтерактивної комп'ютерної графіки і самої інноваційної анімації. Він являє собою важливий крок вперед у порівнянні з звичайними статичними конфігураторами: весь процес конфігурації автомобіля розглядається в рамках інтерактивного відео, в якому вибір користувача застосовується до машини в режимі реального часу, не перериваючи відтворення. В результаті користувач зберігає вибраний варіант у вигляді короткого фільму, який можна завантажити, коли настройка завершена.

 

Цей новий досвід конфігурації також має соціальну сторону: користувач може поділитися своїм вибором на Facebook, запрошуючи інших підібрати власний варіант, тим самим збільшуючи «вірусний» ефект компанії.

 

Хочете створити свою Alfa Romeo 4C? Заходьте на https://4c.alfaromeo.com

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino