Італійська красуня в «зеленому пеклі»

   

10.10.2013

Alfa Romeo 4C успішно пройшла випробування на найскладнішій гоночній трасі у світі , яку ще називають «Зеленим пеклом»

 

Кожен новий спортивний автомобіль зобов'язаний подолати непросту трасу Нордшляйфе, або «Північну петлю», яка є одним з чотирьох кілець всесвітньо відомої Нюрбургрінгской траси. Нордшляйфе - найскладніше кільце і саме цю ділянку триразовий чемпіон світу з автогонок у класі Формула-1 Джекі Стюард назвав «Зеленим пеклом». І це ім’я закріпилося за трасою не випадково. Розташована в лісистій місцевості, дорога має мінімальну ширину дорожнього полотна - всього 8-9 метрів. При цьому на протяжності в 20,8 км Нордшляйфе налічує 33 лівих та 40 правих поворотів. «Льотне поле», «Шахта», «Карусель Каррачіоли» - самі назви ділянок траси та поворотів говорять про їх складність та легендарну історію.

 

Але саме завдяки складності, величезної кількості непростих поворотів та прямих ділянок «Північна петля» оголює достоїнства та недоліки всіх ключових вузлів нового автомобіля. Саме тому автовиробники тестують свої спортивні новинки на Нордшляйфе, а час проходження траси є яскравим показником можливостей автомобіля

 

Пройшла це випробування і Alfa Romeo 4C, причому, пройшла його гідно, показавши відмінний результат у 8 хвилин 04 секунди та випередивши таких серйозних конкурентів, як BMW M3 Coupe (двигун V8 об'ємом 4,0 літра потужністю 420 к.с.), Porsche Cayman R (двигун 3,5 літра потужністю 320 к.с.) і навіть Ferrari 575 Maranello (двигун V12 об'ємом 5,8 літрів потужністю 515 к.с.).

 

На думку фахівців, досягти такого високого результату Alfa Romeo 4C змогла завдяки відмінному розподілу ваги, високої енергоозброєності, низькому коефіцієнту аеродинамічного опору, рівному 0,34, і, звичайно ж, низькій вазі автомобіля. Адже завдяки застосуванню суперсучасних матеріалів маса 4C склала всього 895 кг, що дозволило досягнути відмінної керованості автомобіля.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino