Італійська красуня в «зеленому пеклі»

   

10.10.2013

Alfa Romeo 4C успішно пройшла випробування на найскладнішій гоночній трасі у світі , яку ще називають «Зеленим пеклом»

 

Кожен новий спортивний автомобіль зобов'язаний подолати непросту трасу Нордшляйфе, або «Північну петлю», яка є одним з чотирьох кілець всесвітньо відомої Нюрбургрінгской траси. Нордшляйфе - найскладніше кільце і саме цю ділянку триразовий чемпіон світу з автогонок у класі Формула-1 Джекі Стюард назвав «Зеленим пеклом». І це ім’я закріпилося за трасою не випадково. Розташована в лісистій місцевості, дорога має мінімальну ширину дорожнього полотна - всього 8-9 метрів. При цьому на протяжності в 20,8 км Нордшляйфе налічує 33 лівих та 40 правих поворотів. «Льотне поле», «Шахта», «Карусель Каррачіоли» - самі назви ділянок траси та поворотів говорять про їх складність та легендарну історію.

 

Але саме завдяки складності, величезної кількості непростих поворотів та прямих ділянок «Північна петля» оголює достоїнства та недоліки всіх ключових вузлів нового автомобіля. Саме тому автовиробники тестують свої спортивні новинки на Нордшляйфе, а час проходження траси є яскравим показником можливостей автомобіля

 

Пройшла це випробування і Alfa Romeo 4C, причому, пройшла його гідно, показавши відмінний результат у 8 хвилин 04 секунди та випередивши таких серйозних конкурентів, як BMW M3 Coupe (двигун V8 об'ємом 4,0 літра потужністю 420 к.с.), Porsche Cayman R (двигун 3,5 літра потужністю 320 к.с.) і навіть Ferrari 575 Maranello (двигун V12 об'ємом 5,8 літрів потужністю 515 к.с.).

 

На думку фахівців, досягти такого високого результату Alfa Romeo 4C змогла завдяки відмінному розподілу ваги, високої енергоозброєності, низькому коефіцієнту аеродинамічного опору, рівному 0,34, і, звичайно ж, низькій вазі автомобіля. Адже завдяки застосуванню суперсучасних матеріалів маса 4C склала всього 895 кг, що дозволило досягнути відмінної керованості автомобіля.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.