Jeep та «Ювентус»: знову разом!

   

26.01.2016

Футбольний матч, що відбувся минулої неділі між туринським «Ювентусом» та столичною «Ромою», був не зовсім звичайним

 

Напередодні матчу було підписано угоду, згідно з якою четвертий рік поспіль компанія Jeep буде офіційним спонсором «Ювентуса» - одного з найпопулярніших футбольних клубів світу.

 

Під час перерви на табло стадіону був продемонстрований присвячений цій події рекламний ролик «Jeep&Juve: Ballnado», створений рекламним агентством Leo Burnett.

 

Що ж об'єднує Jeep та Juventus, два бренди, відомих в будь-якому куточку планети? Це постійне вдосконалення і прагнення до досягнення максимальних результатів.

 

«Ювентус» - один з найтитулованійших футбольних клубів, і зараз займає одне з лідируючих місць в таблиці чемпіонату Італії. А компанія Jeep продала в 2015 році рекордні 117 620 автомобілів в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід, Африка), поліпшив цей показник на 55,7%.

 

Футбольний матч «Ювентус» - «Рома» закінчився перемогою господарів з рахунком 1:0 Цей результат підтвердив девіз співпраці Jeep та Juventus: «Там, де інші зупиняються, ми починаємо грати!».

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!