Каннські леви

   

14.07.2014

Фестиваль реклами «Каннські леви» приніс Fiat рекордну для компанії кількість нагород - сім рекламних робіт були відзначені професійним журі!

 

Міжнародний фестиваль «Канські леви» - найавторитетніший у світі фестиваль реклами, який нерідко називають «рекламним Оскаром». Кращі роботи нагороджуються Бронзовими, Срібними, Золотими Левами та Гран-прі в ряді категорій: «Film Lions», «Press Lions», «Outdoor Lions», «Direct Lions», «Media Lions» та інших.

 

Цього року фестиваль зібрав близько 9000 представників рекламних агентств, дизайнерських і маркетингових бюро з 90 країн. Кульмінацією заходу, без сумніву, стало нагородження переможців статуеткою «Lions Awards».

 

Рекордну для Fiat кількість нагород - сім - цього року отримали рекламні проекти компанії різних регіонів: EMEA (Європа, Близький Схід і Африка), LATAM (Латинська Америка) і NAFTA (США, Мексика і Канада). У тому числі Бронзовим Львом в престижній номінації «Фільм» був нагороджений рекламний ролик Fiat 500 Cult, створений агентством Leo Burnett і режисером Аго Паніні.

 

Увага - на екран!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію