Класика минулого та майбутнього

   

14.04.2016

За що європейці так люблять Alfa Romeo? Однозначно, за поєднання унікального стилю та спортивного духу. І в підтвердження - відразу 3 нагороди конкурсу Motor Klassik!

 

«Motor Klassik» - авторитетний німецький журнал з більш ніж 25-річною історією, який присвячений старовинним і класичним автомобілям. Раз на рік більше 20 000 читачів вибирають кращі автомобілі в різних категоріях.

Цього року відразу два автомобіля Alfa Romeo були визнані «Класикою майбутнього». Alfa Romeo Giulia стала лідером в категорії середньорозмірних автомобілів, а Alfa Romeo 4C ось уже 3 рік поспіль визнається найкращою в номінації «купе».

Вісімдесят років, які поділяють Alfa Romeo 8C 2900B від сучасних автомобілів бренду FCA, не завадили цій моделі завоювати титул "Класичний автомобіль року". Створений в 30-х роках минулого століття, він увібрав в себе всі самі передові технології свого часу та й по праву вважається одним з найкрасивіших автомобілів Alfa Romeo всіх часів.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino