Корисна сторінка

Корисна сторінка

   

06.09.2013

При покупці нової машини кожен клієнт отримує інструкцію з експлуатації та обслуговування придбаного автомобіля

 

Інструкція з експлуатації містить відповіді на всі основні питання, які можуть виникнути в ході використання автомобіля. Цей документ бажано завжди мати під рукою на випадок необхідності.

 

Але часто виникає ситуація, коли інструкції немає. Її можна втратити, можна не отримати при купівлі автомобіля від попереднього власника. І ось водій без інструкції починає шукати у просторах інтернету хоча б якісь письмові рекомендації, читати поради фахівців, багатьом з яких так і хочеться додати приставку «псевдо», намагатися купити інструкцію на автомобільних ринках.

 

Тепер інструкція з експлуатації та обслуговування автомобіля перестає бути «таємницею за сімома печатками». На нашому сайті з'явився відповідний розділ, де розміщені інструкції на всі автомобілі Fiat, Alfa Romeo і Lancia, які офіційно поставляються до України.

 

Якщо і в цьому розділі ви не знайдете відповіді на запитання, що вас цікавлять - тоді до ваших послуг фахівці СТО «Італавто». Маючи багаторічний досвід обслуговування італійських автомобілів, вони нададуть вам рекомендації або в телефонному режимі, або, якщо це необхідно, і при відвідуванні станції технічного обслуговування.

 

Компанія «Італавто» - з турботою про своїх клієнтів!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino