Корисна сторінка

Корисна сторінка

   

06.09.2013

При покупці нової машини кожен клієнт отримує інструкцію з експлуатації та обслуговування придбаного автомобіля

 

Інструкція з експлуатації містить відповіді на всі основні питання, які можуть виникнути в ході використання автомобіля. Цей документ бажано завжди мати під рукою на випадок необхідності.

 

Але часто виникає ситуація, коли інструкції немає. Її можна втратити, можна не отримати при купівлі автомобіля від попереднього власника. І ось водій без інструкції починає шукати у просторах інтернету хоча б якісь письмові рекомендації, читати поради фахівців, багатьом з яких так і хочеться додати приставку «псевдо», намагатися купити інструкцію на автомобільних ринках.

 

Тепер інструкція з експлуатації та обслуговування автомобіля перестає бути «таємницею за сімома печатками». На нашому сайті з'явився відповідний розділ, де розміщені інструкції на всі автомобілі Fiat, Alfa Romeo і Lancia, які офіційно поставляються до України.

 

Якщо і в цьому розділі ви не знайдете відповіді на запитання, що вас цікавлять - тоді до ваших послуг фахівці СТО «Італавто». Маючи багаторічний досвід обслуговування італійських автомобілів, вони нададуть вам рекомендації або в телефонному режимі, або, якщо це необхідно, і при відвідуванні станції технічного обслуговування.

 

Компанія «Італавто» - з турботою про своїх клієнтів!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію