Корисна сторінка

Корисна сторінка

   

06.09.2013

При покупці нової машини кожен клієнт отримує інструкцію з експлуатації та обслуговування придбаного автомобіля

 

Інструкція з експлуатації містить відповіді на всі основні питання, які можуть виникнути в ході використання автомобіля. Цей документ бажано завжди мати під рукою на випадок необхідності.

 

Але часто виникає ситуація, коли інструкції немає. Її можна втратити, можна не отримати при купівлі автомобіля від попереднього власника. І ось водій без інструкції починає шукати у просторах інтернету хоча б якісь письмові рекомендації, читати поради фахівців, багатьом з яких так і хочеться додати приставку «псевдо», намагатися купити інструкцію на автомобільних ринках.

 

Тепер інструкція з експлуатації та обслуговування автомобіля перестає бути «таємницею за сімома печатками». На нашому сайті з'явився відповідний розділ, де розміщені інструкції на всі автомобілі Fiat, Alfa Romeo і Lancia, які офіційно поставляються до України.

 

Якщо і в цьому розділі ви не знайдете відповіді на запитання, що вас цікавлять - тоді до ваших послуг фахівці СТО «Італавто». Маючи багаторічний досвід обслуговування італійських автомобілів, вони нададуть вам рекомендації або в телефонному режимі, або, якщо це необхідно, і при відвідуванні станції технічного обслуговування.

 

Компанія «Італавто» - з турботою про своїх клієнтів!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.