Космічний концепт

   

04.02.2016

Alfa Romeo Caimano був створений в єдиному екземплярі, але увійшов в історію як уособлення безмежної віри своїх творців у прогрес

 

Культовий концепт-кар Alfa Romeo Caimano буде представлений на виставці Bremen Classic Motor Show, яка пройде з 5 по 7 лютого та традиційно відкриє сезон заходів, присвячених класичним автомобілям. І кульмінацією виставки стане шоу під назвою «70-е: Простий клин», яке присвячене клиноподібним автомобілям - типовим представникам революційного напрямку автомобільного дизайну тих років.

 

Поряд з Lancia Stratos, Maserati Khamsin і Lamborghini Countach однієї з зірок шоу без сумніву стане Alfa Romeo Caimano - автомобіль, створений Джорджетто Джуджаро і Альдо Мантовані. Це єдиний екземпляр концепт-кара, який належить Музею історії Alfa Romeo.

 

Caimano був побудований на шасі моделі Alfasud і викликав справжній фурор на автосалоні Туріну 1971 року. Його керованість і стійкість на дорозі визнавалися кращими в класі. А просторий двомісний салон закривався скляним куполом, що робило автомобіль схожим на капсулу космічного корабля. Водій і пасажир напівлежали в кріслах спеціальної форми, що посилювало цю схожість, а вікна замінювали два невеликі вентиляційних отвори на бічних кромках купола. Передня клиноподібна частина автомобіля ідеально підходила для розміщення опозитного 4-циліндрового двигуна об'ємом 1,2 літра, що розвивав потужність 69 к.с. І завершували «космічний» вигляд концепту характерні для 70-х років «спливаючі» фари.

 

Проектуючи Caimano, творці автомобіля розуміли, що він не мав жодних шансів бути прийнятим у серійне виробництво. Цей концепт увійшов в історію як уособлення безмежної віри своїх творців в прогрес.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino