Космічний концепт

   

04.02.2016

Alfa Romeo Caimano був створений в єдиному екземплярі, але увійшов в історію як уособлення безмежної віри своїх творців у прогрес

 

Культовий концепт-кар Alfa Romeo Caimano буде представлений на виставці Bremen Classic Motor Show, яка пройде з 5 по 7 лютого та традиційно відкриє сезон заходів, присвячених класичним автомобілям. І кульмінацією виставки стане шоу під назвою «70-е: Простий клин», яке присвячене клиноподібним автомобілям - типовим представникам революційного напрямку автомобільного дизайну тих років.

 

Поряд з Lancia Stratos, Maserati Khamsin і Lamborghini Countach однієї з зірок шоу без сумніву стане Alfa Romeo Caimano - автомобіль, створений Джорджетто Джуджаро і Альдо Мантовані. Це єдиний екземпляр концепт-кара, який належить Музею історії Alfa Romeo.

 

Caimano був побудований на шасі моделі Alfasud і викликав справжній фурор на автосалоні Туріну 1971 року. Його керованість і стійкість на дорозі визнавалися кращими в класі. А просторий двомісний салон закривався скляним куполом, що робило автомобіль схожим на капсулу космічного корабля. Водій і пасажир напівлежали в кріслах спеціальної форми, що посилювало цю схожість, а вікна замінювали два невеликі вентиляційних отвори на бічних кромках купола. Передня клиноподібна частина автомобіля ідеально підходила для розміщення опозитного 4-циліндрового двигуна об'ємом 1,2 літра, що розвивав потужність 69 к.с. І завершували «космічний» вигляд концепту характерні для 70-х років «спливаючі» фари.

 

Проектуючи Caimano, творці автомобіля розуміли, що він не мав жодних шансів бути прийнятим у серійне виробництво. Цей концепт увійшов в історію як уособлення безмежної віри своїх творців в прогрес.

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!