Космічний концепт

   

04.02.2016

Alfa Romeo Caimano був створений в єдиному екземплярі, але увійшов в історію як уособлення безмежної віри своїх творців у прогрес

 

Культовий концепт-кар Alfa Romeo Caimano буде представлений на виставці Bremen Classic Motor Show, яка пройде з 5 по 7 лютого та традиційно відкриє сезон заходів, присвячених класичним автомобілям. І кульмінацією виставки стане шоу під назвою «70-е: Простий клин», яке присвячене клиноподібним автомобілям - типовим представникам революційного напрямку автомобільного дизайну тих років.

 

Поряд з Lancia Stratos, Maserati Khamsin і Lamborghini Countach однієї з зірок шоу без сумніву стане Alfa Romeo Caimano - автомобіль, створений Джорджетто Джуджаро і Альдо Мантовані. Це єдиний екземпляр концепт-кара, який належить Музею історії Alfa Romeo.

 

Caimano був побудований на шасі моделі Alfasud і викликав справжній фурор на автосалоні Туріну 1971 року. Його керованість і стійкість на дорозі визнавалися кращими в класі. А просторий двомісний салон закривався скляним куполом, що робило автомобіль схожим на капсулу космічного корабля. Водій і пасажир напівлежали в кріслах спеціальної форми, що посилювало цю схожість, а вікна замінювали два невеликі вентиляційних отвори на бічних кромках купола. Передня клиноподібна частина автомобіля ідеально підходила для розміщення опозитного 4-циліндрового двигуна об'ємом 1,2 літра, що розвивав потужність 69 к.с. І завершували «космічний» вигляд концепту характерні для 70-х років «спливаючі» фари.

 

Проектуючи Caimano, творці автомобіля розуміли, що він не мав жодних шансів бути прийнятим у серійне виробництво. Цей концепт увійшов в історію як уособлення безмежної віри своїх творців в прогрес.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.