Космічний концепт

   

04.02.2016

Alfa Romeo Caimano був створений в єдиному екземплярі, але увійшов в історію як уособлення безмежної віри своїх творців у прогрес

 

Культовий концепт-кар Alfa Romeo Caimano буде представлений на виставці Bremen Classic Motor Show, яка пройде з 5 по 7 лютого та традиційно відкриє сезон заходів, присвячених класичним автомобілям. І кульмінацією виставки стане шоу під назвою «70-е: Простий клин», яке присвячене клиноподібним автомобілям - типовим представникам революційного напрямку автомобільного дизайну тих років.

 

Поряд з Lancia Stratos, Maserati Khamsin і Lamborghini Countach однієї з зірок шоу без сумніву стане Alfa Romeo Caimano - автомобіль, створений Джорджетто Джуджаро і Альдо Мантовані. Це єдиний екземпляр концепт-кара, який належить Музею історії Alfa Romeo.

 

Caimano був побудований на шасі моделі Alfasud і викликав справжній фурор на автосалоні Туріну 1971 року. Його керованість і стійкість на дорозі визнавалися кращими в класі. А просторий двомісний салон закривався скляним куполом, що робило автомобіль схожим на капсулу космічного корабля. Водій і пасажир напівлежали в кріслах спеціальної форми, що посилювало цю схожість, а вікна замінювали два невеликі вентиляційних отвори на бічних кромках купола. Передня клиноподібна частина автомобіля ідеально підходила для розміщення опозитного 4-циліндрового двигуна об'ємом 1,2 літра, що розвивав потужність 69 к.с. І завершували «космічний» вигляд концепту характерні для 70-х років «спливаючі» фари.

 

Проектуючи Caimano, творці автомобіля розуміли, що він не мав жодних шансів бути прийнятим у серійне виробництво. Цей концепт увійшов в історію як уособлення безмежної віри своїх творців в прогрес.

Додаткова знижка на Fiat Tipo! Додаткова знижка на Fiat Tipo!

02.12.2019 Акційна ціна базового автомобіля складає всього 308 500 гривень!

Fiat Concept Centoventi - володар премії Red Dot Award 2019 Fiat Concept Centoventi - володар премії Red Dot Award 2019

26.11.2019 Революційний концепт Fiat Centoventi - бачення електричної мобільності майбутнього від Fiat - удостоєний однієї з найпрестижніших у світі нагороди в області промислового дизайну

Листопад - час покупки автомобіля в «Італавто»! Листопад - час покупки автомобіля в «Італавто»!

22.11.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про додаткові знижки 5 000 до 20 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional!

Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль

08.11.2019 Топова версія оновленого італійського кросовера 500X Sport - відмінний варіант для тих, хто живе активно і ярко!

Новий Abarth - всього 1 949 примірників Новий Abarth - всього 1 949 примірників

29.10.2019 Новий Abarth 695 70° Anniversario special edition був представлений у жовтні на Abarth Days, найбільших зборах шанувальників марки Скорпіона в Європі