Кращий спортивний автомобіль року

   

27.05.2013

Саме такого титулу був удостоєний Alfa Romeo 4C за версією авторитетного іспанського ділового видання «El Economista»

 

Отримавши більше 50% голосів читачів іспанської щоденної ділової газети, компактний суперкар ще раз довів здатність підкорювати серця справжніх автолюбителів по всьому світу. Церемонія нагородження відбулася 9 травня під час відкриття виставки Barcelona Motor Show 2013.

 

Крім цієї нагороди у автомобіля, який вперше викликав загальне захоплення під час презентації на Женевському автосалоні в 2011 році, вже є не менше авторитетні титули: премія «AutoBild Design» (Німеччина, 2011), «Дизайн для концепт-карів і прототипів» (Італія, 2012) та «Найбільш захоплюючий автомобіль 2013 року» (журнал «What Car», Великобританія, 2013).

 

Концепція Alfa Romeo 4C - сплав традицій бренду та його справжніх цінностей: італійського стилю, потужності і технічної досконалості, що гарантують максимальне задоволення від водіння і максимальну безпеку. Дійсно, назва моделі 4C відсилає нас до великих спортивних традицій Alfa Romeo - моделям 8C і 6С 30-40-х років минулого сторіччя, оснащених потужними інноваційними на той час восьми- та шестициліндровими двигунами.

 

Чудове задньопривідне двомісне купе Alfa Romeo 4C розроблене інженерами Alfa Romeo і Maserati, та виробляється на заводі в місті Модена із застосуванням технологій і матеріалів, що застосовуються в моделі 8C Competizione. Максимальну динаміку новому автомобілю забезпечує інноваційний турбований бензиновий двигун з безпосереднім уприскуванням і алюмінієвим картером, автоматичне подвійне сухе зчеплення «Alfa TCT» і селектор DNA з новим гоночним режимом Race.

 

Довжина близько 4 метрів і колісна база близько 2,4 метра забезпечує компактному автомобілю відмінну керованість. Дійсний суперкар 4C покликаний відродити справжній дух легендарної марки і ознаменувати повернення Alfa Romeo на ринок США.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію