Красуня Глорія

   

21.03.2013

Концепт-кар Gloria від Alfa Romeo був визнаний одним із кращих концептів Міжнародного Женевського автосалону. Женева славиться тим, що тут відбуваються прем'єри найцікавіших новинок світових виробників!

 

І дійсно, конкуренція серед концепт-карів, представлених на Женевському автосалоні, була величезна. Але красуня Gloria - витончена, стрімка, екстравагантна - притягувала до себе погляди відвідувачів та представників ЗМІ. Що цікаво, дизайн седана розроблявся професіоналами з Centro Stile Alfa Romeo і ... студентами Туринського європейського інституту дизайну. Можливо, саме синергія досвіду і свіжого погляду дозволила створити такий цікавий концептуальний седан. У будь-якому разі, завдання з розробки «символу елегантності і престижу, еталона комфорту для водія і пасажирів» була виконана на «відмінно».

 

На всіх етапах проектування в обговоренні концепту безпосередню участь брали фахівці Centro Stile Alfa Romeo. «Ми надали студентам повну свободу творчості при створенні образу нового седана від Alfa Romeo - говорить Лоренцо Рамаціотті, керівник підрозділу дизайну Fiat і Chrysler. – У ході розробки ми обговорили запропоновані варіанти, дали свої рекомендації. Отриманий результат, на наш погляд, має високу художню цінність і найбільш цікавий з професійної точки зору».

 

«Можливість, надана Centro Stile Alfa Romeo, - відмінний шанс співпраці з майстрами італійської школи, що створюють шедеври автомобільного дизайну, - ділиться враженнями Сесар Мендоса, директор Туринського європейського інституту дизайну. – Про більше не можна було б і мріяти, і ми пишаємося отриманим результатом».

 

Маючи габарити 4700 мм у довжину, 1920 мм в ширину, 1320 мм у висоту і колісну базу 2900 мм, Gloria є яскраво вираженим спортивним седаном. В якості силових агрегатів передбачається використання двигунів нового покоління V6 або V8 Biturbo. Фірмова решітка радіатора нагадує про легендарну історію Alfa Romeo, а шкіряні ремені безпеки переносять нас у часи історичних автомобілів бренду.

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.

Авто в кредит від «Ощадбанку»! Авто в кредит від «Ощадбанку»!

09.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про початок дії партнерської програми автокредитування від «Ощадбанку»

Перші вересневі знижки в салоні " Італавто» Перші вересневі знижки в салоні " Італавто»

04.09.2019 Компанія "Італавто" поспішає інформувати потенційних клієнтів про останні знижки на італійські автомобілі

Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»!

29.08.2019 Після тривалої перерви міський седан Fiat Tipo з автоматичною коробкою передач повертається в Україну

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»