Красуня Глорія

   

21.03.2013

Концепт-кар Gloria від Alfa Romeo був визнаний одним із кращих концептів Міжнародного Женевського автосалону. Женева славиться тим, що тут відбуваються прем'єри найцікавіших новинок світових виробників!

 

І дійсно, конкуренція серед концепт-карів, представлених на Женевському автосалоні, була величезна. Але красуня Gloria - витончена, стрімка, екстравагантна - притягувала до себе погляди відвідувачів та представників ЗМІ. Що цікаво, дизайн седана розроблявся професіоналами з Centro Stile Alfa Romeo і ... студентами Туринського європейського інституту дизайну. Можливо, саме синергія досвіду і свіжого погляду дозволила створити такий цікавий концептуальний седан. У будь-якому разі, завдання з розробки «символу елегантності і престижу, еталона комфорту для водія і пасажирів» була виконана на «відмінно».

 

На всіх етапах проектування в обговоренні концепту безпосередню участь брали фахівці Centro Stile Alfa Romeo. «Ми надали студентам повну свободу творчості при створенні образу нового седана від Alfa Romeo - говорить Лоренцо Рамаціотті, керівник підрозділу дизайну Fiat і Chrysler. – У ході розробки ми обговорили запропоновані варіанти, дали свої рекомендації. Отриманий результат, на наш погляд, має високу художню цінність і найбільш цікавий з професійної точки зору».

 

«Можливість, надана Centro Stile Alfa Romeo, - відмінний шанс співпраці з майстрами італійської школи, що створюють шедеври автомобільного дизайну, - ділиться враженнями Сесар Мендоса, директор Туринського європейського інституту дизайну. – Про більше не можна було б і мріяти, і ми пишаємося отриманим результатом».

 

Маючи габарити 4700 мм у довжину, 1920 мм в ширину, 1320 мм у висоту і колісну базу 2900 мм, Gloria є яскраво вираженим спортивним седаном. В якості силових агрегатів передбачається використання двигунів нового покоління V6 або V8 Biturbo. Фірмова решітка радіатора нагадує про легендарну історію Alfa Romeo, а шкіряні ремені безпеки переносять нас у часи історичних автомобілів бренду.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino