Lancia Café - ексклюзивне місце зустрічі

   

24.09.2012

Ось вже сім років поспіль бренд Lancia тісно пов'язаний з Венеціанським кінофестивалем

Цього року головним спонсором 69 Міжнародного кінофестивалю, який пройшов не так давно у Венеції, знову виступив італійський автомобільний бренд Lancia. Елегантні та витончені Lancia Delta і Lancia Thema підвозили зірок зі світу кіно до червоній доріжці фестивалю. А після перегляду конкурсних кінофільмів члени журі, журналісти та знамениті актори збиралися в Lancia Café, яке стало ексклюзивним місцем зустрічі гостей фестивалю.

 

Затишне Lancia Café розташувалося на терасі готелю «Верхній» та надало гостям і учасникам фестивалю можливість поспілкуватися у вишуканій атмосфері. Завсідниками закладу стали головні дійові особи фестивалю - зірки кіно, продюсери, режисери, а також представники світових ЗМІ, які висвітлюють кінофестиваль. У той же час кафе стало місцем проведення ексклюзивних вечірок, попередніх переглядів кінострічок та презентацій книг.

 

Причому, місткість Lancia Café, так само як і його популярність, зростає з року в рік. Якщо в 2010 році кафе займало площу в 330 кв.м., у 2011 - 700 кв.м., то в цьому році воно розкинулося на території в 2 000 кв.м.! Гостями кафе в цьому році стали зірки кіно Вайнона Райдер, Рей Ліота, Денніс Куейд, Зак Ефрон, Кім Діккенс, актриса і письменник Ізабель Адріані, режисери Франческо Скьянна і П'єра Детассіс і багато інших.

 

Партнерами Lancia Café у проведенні заходів були провідні світові бренди - медіа-компанія Mediaset Premium, будинок шампанського Moët & Chandon, винний дім Bolla, вода San Pellegrino і виробник ексклюзивних солодощів Gobino.

 

Спонсорство в Венеціанському кінофестивалі та Lancia Café - міцні ниті, що зв'язуть марку Lancia зі світом кіно. Ці зв'язки вже вельми міцні, про що говорить участь автомобілів Lancia в таких відомих фільмах, як «Чоловік і жінка», «Легке життя», «Ангели і демони» і в недавній прем'єрі від Вуді Аллена «З Риму з любов'ю».

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.

Авто в кредит від «Ощадбанку»! Авто в кредит від «Ощадбанку»!

09.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про початок дії партнерської програми автокредитування від «Ощадбанку»

Перші вересневі знижки в салоні " Італавто» Перші вересневі знижки в салоні " Італавто»

04.09.2019 Компанія "Італавто" поспішає інформувати потенційних клієнтів про останні знижки на італійські автомобілі

Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»!

29.08.2019 Після тривалої перерви міський седан Fiat Tipo з автоматичною коробкою передач повертається в Україну

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»