Lancia в Парижі: чарівність вишуканості

   

27.10.2014

У Парижі відбувся дебют Lancia Ypsilon ELLE - нової спеціальної серії fashion-city car, присвяченій світу моди

 

Цього року на паризькому автомобільному шоу сіяла Lancia Ypsilon - стильний міський автомобіль для справжніх цінителів прекрасного. Версія на честь знаменитого журнала моди ELLE, продажі якої стартували одразу по закінченні автошоу, прикрашена логотипом ELLE на арках коліс та ексклюзивною графікою на стійках автомобіля. Ypsilon ELLE доступна в трьох спеціальних варіантах фарбування - білому, перламутровому рожевому і двокольоровому рожево-чорному. Салон автомобіля - стильне поєднання ексклюзивної рожевої шкіри і чорної алькантари - також прикрашений логотипом ELLE.

 

На стенді Lancia на Paris International Motor Show 2014 були представлені і ще дві версії fashion-city car - Lancia Ypsilon Elefantino і Lancia Ypsilon MOMODESIGN. Перша - Lancia Ypsilon Elefantino - у білій фарбуванні Neve White привертала увагу відвідувачів стенду червоними «кавуновими» деталями Watermelon і темним салоном з «кавунової» рядком. Друга - Lancia Ypsilon MOMODESIGN - присвячена відродженню співробітництва між двома знаковими італійськими брендами: Lancia і MOMODESIGN, і була представлена ​​на виставці в ексклюзивному двокольоровому кузові сірий хакі з матовим чорним верхом і з чорним інтер'єром, що підкреслює спортивний характер цієї спеціальної серії моделі.

 

Lancia Ypsilon - справжній стиль складається з деталей!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.