Лазер, який запобігає зіткнення

   

16.01.2013

Fiat 500L став ще більш безпечним з інноваційною системою City Brake Control

 

Вперше на машині цього класу встановлена нова система City Brake Control («контроль над гальмуванням в міських умовах»), яка «вміє» розпізнавати перешкоди та автоматично зупиняє автомобіль при загрозі зіткнення.

 

City Brake Control використовує лазерний сенсор, розташований на верхній частині вітрового скла, який єднається з високотехнологічною системою ESC (Electronic Stability Control - система курсової стійкості). В залежності від отриманої інформації про певні параметри (дорожні умови, динаміка і траєкторія руху автомобіля, відстань до перешкоди, положення коліс) система допомагає уникнути зіткнення або значно мінімізує його наслідки.

 

City Brake Control об'єднує в собі три додаткові функції: Automatic Emergency Braking (AEB) - автоматичне екстрене гальмування, Prefill - предторможение і Brake Assist - допомога при екстреному гальмуванні.

 

АЕВ екстрено виконує автоматичне гальмування, коли зіткнення стає неминучим через несвоєчасну реакцію водія. Функція "Prefill" полягає в завчасному наповненні циліндрів гальмівної системи для забезпечення максимально оперативного та ефективного відгуку на гальмування (незалежно від того, чи виконується зупинка автомобіля водієм або автоматичною системою екстреного гальмування). Головне завдання Brake Assist - своєчасно розпізнати надзвичайну ситуацію та підвищити реакцію педалі гальма для більш швидкого гальмування.

 

Ця система стала ще однією додатковою перевагою Fiat 500L і дозволила автомобілю отримати найкращу оцінку - 5 зірок безпеки - у рейтингу Euro NCAP. Це означає, що новий Fiat забезпечує максимально можливий на сьогодні рівень безпеки для водія і пасажирів.

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.

Авто в кредит від «Ощадбанку»! Авто в кредит від «Ощадбанку»!

09.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про початок дії партнерської програми автокредитування від «Ощадбанку»

Перші вересневі знижки в салоні " Італавто» Перші вересневі знижки в салоні " Італавто»

04.09.2019 Компанія "Італавто" поспішає інформувати потенційних клієнтів про останні знижки на італійські автомобілі

Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo з АКПП - в салоні «Італавто»!

29.08.2019 Після тривалої перерви міський седан Fiat Tipo з автоматичною коробкою передач повертається в Україну

Cерпневі знижки Італавто Cерпневі знижки Італавто

22.08.2019 Друга половина серпня - відмінний час для покупки Fiat в салоні «Італавто»