Лазер, який запобігає зіткнення

   

16.01.2013

Fiat 500L став ще більш безпечним з інноваційною системою City Brake Control

 

Вперше на машині цього класу встановлена нова система City Brake Control («контроль над гальмуванням в міських умовах»), яка «вміє» розпізнавати перешкоди та автоматично зупиняє автомобіль при загрозі зіткнення.

 

City Brake Control використовує лазерний сенсор, розташований на верхній частині вітрового скла, який єднається з високотехнологічною системою ESC (Electronic Stability Control - система курсової стійкості). В залежності від отриманої інформації про певні параметри (дорожні умови, динаміка і траєкторія руху автомобіля, відстань до перешкоди, положення коліс) система допомагає уникнути зіткнення або значно мінімізує його наслідки.

 

City Brake Control об'єднує в собі три додаткові функції: Automatic Emergency Braking (AEB) - автоматичне екстрене гальмування, Prefill - предторможение і Brake Assist - допомога при екстреному гальмуванні.

 

АЕВ екстрено виконує автоматичне гальмування, коли зіткнення стає неминучим через несвоєчасну реакцію водія. Функція "Prefill" полягає в завчасному наповненні циліндрів гальмівної системи для забезпечення максимально оперативного та ефективного відгуку на гальмування (незалежно від того, чи виконується зупинка автомобіля водієм або автоматичною системою екстреного гальмування). Головне завдання Brake Assist - своєчасно розпізнати надзвичайну ситуацію та підвищити реакцію педалі гальма для більш швидкого гальмування.

 

Ця система стала ще однією додатковою перевагою Fiat 500L і дозволила автомобілю отримати найкращу оцінку - 5 зірок безпеки - у рейтингу Euro NCAP. Це означає, що новий Fiat забезпечує максимально можливий на сьогодні рівень безпеки для водія і пасажирів.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino