Лазер, який запобігає зіткнення

   

16.01.2013

Fiat 500L став ще більш безпечним з інноваційною системою City Brake Control

 

Вперше на машині цього класу встановлена нова система City Brake Control («контроль над гальмуванням в міських умовах»), яка «вміє» розпізнавати перешкоди та автоматично зупиняє автомобіль при загрозі зіткнення.

 

City Brake Control використовує лазерний сенсор, розташований на верхній частині вітрового скла, який єднається з високотехнологічною системою ESC (Electronic Stability Control - система курсової стійкості). В залежності від отриманої інформації про певні параметри (дорожні умови, динаміка і траєкторія руху автомобіля, відстань до перешкоди, положення коліс) система допомагає уникнути зіткнення або значно мінімізує його наслідки.

 

City Brake Control об'єднує в собі три додаткові функції: Automatic Emergency Braking (AEB) - автоматичне екстрене гальмування, Prefill - предторможение і Brake Assist - допомога при екстреному гальмуванні.

 

АЕВ екстрено виконує автоматичне гальмування, коли зіткнення стає неминучим через несвоєчасну реакцію водія. Функція "Prefill" полягає в завчасному наповненні циліндрів гальмівної системи для забезпечення максимально оперативного та ефективного відгуку на гальмування (незалежно від того, чи виконується зупинка автомобіля водієм або автоматичною системою екстреного гальмування). Головне завдання Brake Assist - своєчасно розпізнати надзвичайну ситуацію та підвищити реакцію педалі гальма для більш швидкого гальмування.

 

Ця система стала ще однією додатковою перевагою Fiat 500L і дозволила автомобілю отримати найкращу оцінку - 5 зірок безпеки - у рейтингу Euro NCAP. Це означає, що новий Fiat забезпечує максимально можливий на сьогодні рівень безпеки для водія і пасажирів.

Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль

08.11.2019 Топова версія оновленого італійського кросовера 500X Sport - відмінний варіант для тих, хто живе активно і ярко!

Новий Abarth - всього 1 949 примірників Новий Abarth - всього 1 949 примірників

29.10.2019 Новий Abarth 695 70° Anniversario special edition був представлений у жовтні на Abarth Days, найбільших зборах шанувальників марки Скорпіона в Європі

Fiat Tipo Street - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo Street - в салоні «Італавто»!

25.10.2019 Версія Street, яка завойовує все більшу популярність в Європі, тепер і в Україні

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!