Leopolis Grand Prix-2013

   

08.07.2013

У пробному заїзді колоритної української гонки ретро-автомобілів взяв участь губернатор Львівської області Віктор Шемчук на червоному Fiat - дворазовий переможець «Львівського трикутника»

 

На минулих вихідних старовинні вулиці Львова були заповнені не менш старовинними автомобілями. Більше 250 екіпажів з різних країн світу приїхали до міста Лева для участі у фестивалі ретроавтомобілів Leopolis Grand Prix, і більше 60 з них змагалися в автомобільних гонках по відомому «Львівському трикутнику».

 

Вперше ця кільцева гонка пройшла у Львові ще в 1930 році, через рік змагання добуло міжнародне визнання, а в 1932 року - статус Гран Прі. Траса проходила по трьох вулицях: Вітовського, Стрийській і Гвардійської і завдяки формі отримала назву «Львівський трикутник». Це була одна з найскладніших кільцевих міських трас Європи - змагатися у швидкості було не просто через значні перепади висот, слизькій бруківки та трамвайної колії. Випробувати на львівській трасі свою майстерність приїжджали такі легендарні гонщики як Рудольф Караччіола і Максиміліан Хардегг, Ян Кубічек і Ренато Балестреро. Але в 1934 році гонки скасували і відродили лише в 2011 році в рамках ретро-фестивалю Leopolis Grand Prix.

 

Маршрут сучасних гонок повністю повторює «малюнок» «Львівського трикутника» 30-х років минулого сторіччя і водіям як і раніше доводиться «боротися» з ковзанням львівської бруківки, трамвайними шляхами, спусками та підйомами. У пробному заїзді «Львівського трикутника-2013» взяв участь і Віктор Шемчук. Губернатор Львівської області проїхався по трасі на старовинному Фіате, який вже двічі ставав переможцем цих перегонів. За словами Шемчука, зараз розглядається можливість проведення у Львові одного з етапів Формули-1 серед ретро-автомобілів.

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію