Leopolis Grand Prix-2013

   

08.07.2013

У пробному заїзді колоритної української гонки ретро-автомобілів взяв участь губернатор Львівської області Віктор Шемчук на червоному Fiat - дворазовий переможець «Львівського трикутника»

 

На минулих вихідних старовинні вулиці Львова були заповнені не менш старовинними автомобілями. Більше 250 екіпажів з різних країн світу приїхали до міста Лева для участі у фестивалі ретроавтомобілів Leopolis Grand Prix, і більше 60 з них змагалися в автомобільних гонках по відомому «Львівському трикутнику».

 

Вперше ця кільцева гонка пройшла у Львові ще в 1930 році, через рік змагання добуло міжнародне визнання, а в 1932 року - статус Гран Прі. Траса проходила по трьох вулицях: Вітовського, Стрийській і Гвардійської і завдяки формі отримала назву «Львівський трикутник». Це була одна з найскладніших кільцевих міських трас Європи - змагатися у швидкості було не просто через значні перепади висот, слизькій бруківки та трамвайної колії. Випробувати на львівській трасі свою майстерність приїжджали такі легендарні гонщики як Рудольф Караччіола і Максиміліан Хардегг, Ян Кубічек і Ренато Балестреро. Але в 1934 році гонки скасували і відродили лише в 2011 році в рамках ретро-фестивалю Leopolis Grand Prix.

 

Маршрут сучасних гонок повністю повторює «малюнок» «Львівського трикутника» 30-х років минулого сторіччя і водіям як і раніше доводиться «боротися» з ковзанням львівської бруківки, трамвайними шляхами, спусками та підйомами. У пробному заїзді «Львівського трикутника-2013» взяв участь і Віктор Шемчук. Губернатор Львівської області проїхався по трасі на старовинному Фіате, який вже двічі ставав переможцем цих перегонів. За словами Шемчука, зараз розглядається можливість проведення у Львові одного з етапів Формули-1 серед ретро-автомобілів.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino