Leopolis Grand Prix-2013

   

08.07.2013

У пробному заїзді колоритної української гонки ретро-автомобілів взяв участь губернатор Львівської області Віктор Шемчук на червоному Fiat - дворазовий переможець «Львівського трикутника»

 

На минулих вихідних старовинні вулиці Львова були заповнені не менш старовинними автомобілями. Більше 250 екіпажів з різних країн світу приїхали до міста Лева для участі у фестивалі ретроавтомобілів Leopolis Grand Prix, і більше 60 з них змагалися в автомобільних гонках по відомому «Львівському трикутнику».

 

Вперше ця кільцева гонка пройшла у Львові ще в 1930 році, через рік змагання добуло міжнародне визнання, а в 1932 року - статус Гран Прі. Траса проходила по трьох вулицях: Вітовського, Стрийській і Гвардійської і завдяки формі отримала назву «Львівський трикутник». Це була одна з найскладніших кільцевих міських трас Європи - змагатися у швидкості було не просто через значні перепади висот, слизькій бруківки та трамвайної колії. Випробувати на львівській трасі свою майстерність приїжджали такі легендарні гонщики як Рудольф Караччіола і Максиміліан Хардегг, Ян Кубічек і Ренато Балестреро. Але в 1934 році гонки скасували і відродили лише в 2011 році в рамках ретро-фестивалю Leopolis Grand Prix.

 

Маршрут сучасних гонок повністю повторює «малюнок» «Львівського трикутника» 30-х років минулого сторіччя і водіям як і раніше доводиться «боротися» з ковзанням львівської бруківки, трамвайними шляхами, спусками та підйомами. У пробному заїзді «Львівського трикутника-2013» взяв участь і Віктор Шемчук. Губернатор Львівської області проїхався по трасі на старовинному Фіате, який вже двічі ставав переможцем цих перегонів. За словами Шемчука, зараз розглядається можливість проведення у Львові одного з етапів Формули-1 серед ретро-автомобілів.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.