Maserati завдає удар!

   

06.03.2014

Як привернути увагу ста мільйонів чоловік одночасно? Створити новий спортивний седан Maserati і представити його під час фіналу чемпіонату світу з американського футболу

 

Maserati презентував свою нову модель - спортивний суперкар Ghibli, який присвячений 100-річчю марки і є предметом гордості всіх працівників концерну Fiat Chrysler. Виготовлений на новому «фіатовському» заводі Avv. Giovanni Agnelli di Grugliasco близько Турина, автомобіль знаменує собою поворотний момент в історії бренду. Ghibli менше флагмана марки Quattroporte, разом з тим він більш динамічний та більш доступний за ціною.

 

Рекламний ролик про Maserati Ghibli одночасно подивилися більш ніж 110 мільйонів глядачів. Це стало можливим завдяки показу ролика під час телевізійної трансляції 48 фінального матчу чемпіонату Національної футбольної ліги Super Bowl, коли визначається Чемпіон світу з американського футболу. Цього року фінал, який вважається найбільшєю спортивною подією в Сполучених штатах і прирівнюється до національного свята, проходив на стадіоні MetLife Stadium в Нью-Джерсі. Під час трансляції матчу між командами Seattle Seahawks і Denver Broncos відбувся показ телевізійного рекламного ролика розкішного Maserati Ghibli.

 

Моно-і повнопривідний варіанти, бензиновий та дизельний силові агрегати (в тому числі і V6 Turbo Ferrari), з розгоном від 0 до 100 км/год за 5,0 секунди і максимальною швидкістю 284 км/год - новинка задає нові стандарти в сегменті спортивних автомобілів премум-класу.

 

Автором ролика «Удар» виступив американський режисер Девід Гордон Грін, а в головній ролі знялася 10-річна Кувенжаней Уолліс - наймолодша акторка в історії кінематографа, яка номінувалась на премію Оскар. Звертаючись до кожного з нас, ця коротка історія стверджує, що наполегливість, пристрасть і віра в свої сили дозволяють долати будь-які перешкоди на шляху до заповітної мрії!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.