Maserati завдає удар!

   

06.03.2014

Як привернути увагу ста мільйонів чоловік одночасно? Створити новий спортивний седан Maserati і представити його під час фіналу чемпіонату світу з американського футболу

 

Maserati презентував свою нову модель - спортивний суперкар Ghibli, який присвячений 100-річчю марки і є предметом гордості всіх працівників концерну Fiat Chrysler. Виготовлений на новому «фіатовському» заводі Avv. Giovanni Agnelli di Grugliasco близько Турина, автомобіль знаменує собою поворотний момент в історії бренду. Ghibli менше флагмана марки Quattroporte, разом з тим він більш динамічний та більш доступний за ціною.

 

Рекламний ролик про Maserati Ghibli одночасно подивилися більш ніж 110 мільйонів глядачів. Це стало можливим завдяки показу ролика під час телевізійної трансляції 48 фінального матчу чемпіонату Національної футбольної ліги Super Bowl, коли визначається Чемпіон світу з американського футболу. Цього року фінал, який вважається найбільшєю спортивною подією в Сполучених штатах і прирівнюється до національного свята, проходив на стадіоні MetLife Stadium в Нью-Джерсі. Під час трансляції матчу між командами Seattle Seahawks і Denver Broncos відбувся показ телевізійного рекламного ролика розкішного Maserati Ghibli.

 

Моно-і повнопривідний варіанти, бензиновий та дизельний силові агрегати (в тому числі і V6 Turbo Ferrari), з розгоном від 0 до 100 км/год за 5,0 секунди і максимальною швидкістю 284 км/год - новинка задає нові стандарти в сегменті спортивних автомобілів премум-класу.

 

Автором ролика «Удар» виступив американський режисер Девід Гордон Грін, а в головній ролі знялася 10-річна Кувенжаней Уолліс - наймолодша акторка в історії кінематографа, яка номінувалась на премію Оскар. Звертаючись до кожного з нас, ця коротка історія стверджує, що наполегливість, пристрасть і віра в свої сили дозволяють долати будь-які перешкоди на шляху до заповітної мрії!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino