Машина мрії в «Dream town»

   

21.04.2016

Бажаєте стильний, компактний, комфортабельний, економічний і при цьому місткий, безпечний та функціональний автомобіль?

 

Всі ці важко сумісні в одному автомобілі якості об'єднав в собі Fiat 500L. Додайте до цього ще просторий салон і об'ємний багажник, високу маневреність як на міських трасах, так і сільських дорогах і ви зрозумієте, чому в Європі цей автомобіль користується великою популярністю.

 

Завдяки своїй стильній зовнішності автомобіль привертає до себе інтерес і на українських дорогах. Не залишають без уваги Fiat 500L і відвідувачі торгового центру «Dream town» на Оболоні, де зараз виставлений цей міський красень.

 

Якщо ви хочете отримати більше інформації про Fiat 500L і інші моделі одного з провідних європейських автомобільних концернів, приходьте до нас в автосалон «Італавто».

 

Вас чекає теплий прийом, професійні консультації, а також спеціальна цінова пропозиція на будь-який з обраних автомобілів.

 


Чекаємо вас!

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!