Мільйон маленьких дотиків щастя

   

29.11.2012

Концерн Fiat святкує чудовий рекорд – виробництво мільйонного "пятисотого"!

 

Причому мова йде про оновлений Fiat 500, який був запущений у виробництво лише в 2007 році. Адже до цього – з 1957 по 1975 роки – випускалася первинна модель «чинквеченто». В Європі це була одна з найпопулярніших мікролітражок – за 18 років було продано 3,4 мільйона машин.

 

Сьогодні Fiat робить велику ставку на цього стильного малюка, а глава концерну Серджіо Маркіоне вважає ретрохетчбек «однією з найважливіших моделей». Саме тому для Fiat 500 постійно розробляються кращі інноваційні технології. «П'ятисотий» став першим автомобілем, який був оснащений 7 подушками безпеки вже в стандартній комплектації. Він був першим, хто запропонував більше мільйона можливих налаштувань. Він став першим серед компактних хетчбеків, який отримав максимальну кількість зірок безпеки - 5 зірок EuroNCAP. Саме «п'ятисотий» вперше серед своїх «однокласників» запропонував 100 оригінальних, спеціально розроблених аксесуарів і став першим автомобілем групи Fiat, який був оснащений революційними двоциліндровими двигунами TwinAir, котрі отримали звання «двигун року в Європі».

 

Сьогодні Fiat 500 нового покоління продається в більш ніж 100 країнах світу. Конструктори і дизайнери Fiat постійно розробляють нові версії моделі - найбільш популярними стали Fiat 500 by Gucci, «п'ятисотий»-кабріолет, п'ятидверний Fiat 500L. Не за горами серійне виробництво "пятисотого" кросовера - 500х.

 

Завдяки тисячам можливих поєднань кольорів кузова та інтер'єру, різновидам двигунів і паливних систем, численним аксесуарам - в світі дійсно складно знайти два однакових «п'ятисотих» навіть з мільйона! Fiat 500 воістину справжній приклад італійського стилю та індивідуальності. А ще «чинквеченто» називають «маленьким дотиком щастя» - і з цим важко не погодитися!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino