Найдорожчий «п'ятисотий»

   

01.04.2013

За індивідуальним замовленням італійське ательє Castagna Milano створило розкішний пляжний варіант Fiat 500. Тюнінг обійшовся у 4 разів дорожче, ніж коштував сам автомобіль

 

На створення нового вигляду "пятисотого" тюнінгові фахівці витратили близько 2 тисяч годин. Зате перед замовником - американцем Бертом Девіком - постав чудовий кабріолет бірюзового кольору, повністю пристосований для відпочинку на пляжі.

 

Після переобладнання автомобіль позбувся дверей і даху, зате обзавівся тентом від сонця, який управляється електричним приводом. Замість багажника у "пятисотого" розміщена дерев'яна платформа, якій не страшні ні сонце, ні вітер, ні вода - адже вона зроблена із справжньої корабельної дошки. Ексклюзивність машини підкреслюють дерев'яне рульове колесо і особлива ручка коробки передач, а також сріблясті литі диски, прикрашені яскравими бірюзовими ковпачками в тон кузова.

 

Розкішний салон оббитий світлою шкірою, а для зберігання численних пляжних аксесуарів - починаючи від окулярів і закінчуючи рушниками - є невеликі ящички. Більш того, машина обладнана ... душем і спеціальним холодильним відсіком для шампанського.

 

Мотор у автомобіля - електричний, що заряджається всього за 4 години від звичайної розетки і дає запас ходу на 140 км.

 

Берт Девіком заплатив за переобладнання автомобіля понад 80 тисяч доларів. Зате тепер він володіє найдорожчим Fiat 500, який, до того ж, існує в єдиному екземплярі.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.