Нова Фіат Панда вже в Україні

   

29.03.2013

Більше ніж 6,5 млн. реалізованих екземплярів, Фіат Панда – це безумовно бестселер!

 

Це вже третє покоління моделі Панда, яка, за словами офіційних представників зробила «великий стрибок в якості, комфорті, технологіях, безпеці і має сучасний гармонічний вигляд».

 

До того ж Фіат Панда це єдина повнопривідна модель в цьому сегменті! Цей симпатичний і сучасний ведмедик, який поєднує в собі потужні позашляхові здібності з витонченим дизайном і компактною раціональною архітектурою! На перший погляд ця маленька машинка вирізняється маленькою ціною і не таким вже і маленьким салоном!

 

Завітайте до нас в салон і Фіат Панда Вас приємно здивує!

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!