Нова «точка» відліку

   

13.02.2013

Нове покоління бестселера Fiat Punto, загальний «тираж» якого склав більше 8,5 мільйонів одиниць, вже доступний для замовлення в Європі

 

Оновлений Punto (з італ. «точка») безсумнівно гарний. І справа не тільки в неповторній італійській душі, стильному дизайні та відмінних технічних характеристиках. І не тільки в просторому салоні, місткому багажнику, високому рівні безпеки та ергономічному дружелюбному інтер'єрі - цим славилися всі останні версії Fiat Punto. Новий Punto 2013 підкуповує ще й можливістю без проблем підібрати «свою» «Точку» - автомобіль має два рівні обробки салону (Easy та Lounge), два типи кузова (3 і 5 дверний), забарвлених в один з 12 варіантів кольорів, а також на вибір 8 економічних і екологічних моторів, що працюють як на бензині і дизельному паливі, так і на зріджених природному та нафтовому газах.

 

Крім того, у Punto 2013 три варіанти оснащення - «комфорт», «спорт» і «техно», але при цьому кожен має високий рівень базової комплектації. Автомобіль, в залежності від версії, оснащується самими передовими сучасними технологіями: клімат-системами та паркувальними датчиками, розважальними мультимедійними і навігаційними системами з елементами управління на кермі, сенсорним дисплеєм і круїз-контролем. Адже оновлений Punto створений згідно філософії «simply more» («просто більше»), яка характерна для всіх моделей Fiat останнього часу.

 

«Серце» автомобіля - найбільш інноваційні економічні та екологічні двигуни потужністю від 69 к.с. до 95 к.с. Так, завдяки застосуванню нових технологій, дизельний двигун Multijet потужністю 1,3 к.с. 85 показав рекорд у своєму сегменті - мінімальний викид CO2 - всього 90 г/км. А двигун 0,9 TwinAir Turbo забезпечує автомобілю ідеальний баланс цього показника (98 г/км CO2) поряд з відмінними потужностними і динамічними характеристиками (85 к.с. при 5500 об/хв і 145 Нм при 2000 об/хв).

 

Дійсно, у нового Punto чимало незаперечних «плюсів» у порівнянні з іншими машинами цього класу, тому завоювати серця автолюбителів йому буде нескладно.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.