Нове ім'я - Talento!

Нове ім'я - Talento!

   

05.04.2016

Fiat Professional представляє Talento - нову модель з високою вантажопідйомністю, відмінною компактністю та маневреністю!

 

Новий Talento має гарну статуру. Короткий капот і кузов квадратної форми надають автомобілю вигляд потужного, стабільного та надійного помічника. Особливістю новинки є її здатність адаптуватися до найрізноманітніших потреб клієнтів. Максимальний обсяг корисного простору Talento дає власнику величезну кількість варіантів для використання автомобіля. І при цьому Talento відмінно себе почуває як на міських вулицях, так і на міжміських трасах.

 

Модель оснащена надійними, потужними і економічними турбо та твін турбо дизельними двигунами потужністю до 145 к.с.

 

Fiat Talento покликаний стати сполучною ланкою між Doblo і Ducato. Він буде пропонуватися в різних версіях: від мікроавтобусів і вантажопасажирських модифікацій до фургонів і бортових вантажівок. Це дозволить бренду Fiat Professional забезпечити весь діапазон потреб у професійному комерційному автомобілі.

 

У своїх кращих традиціях Fiat Professional дав автомобілю символічне ім'я, що походить від назви давньої монети. Тим самим підкреслюється «талант» автомобіля мати великий корисний простір і вантажопідйомність і при цьому бути компактним, надійним і безпечним!

Додаткова знижка на Fiat Tipo! Додаткова знижка на Fiat Tipo!

02.12.2019 Акційна ціна базового автомобіля складає всього 308 500 гривень!

Fiat Concept Centoventi - володар премії Red Dot Award 2019 Fiat Concept Centoventi - володар премії Red Dot Award 2019

26.11.2019 Революційний концепт Fiat Centoventi - бачення електричної мобільності майбутнього від Fiat - удостоєний однієї з найпрестижніших у світі нагороди в області промислового дизайну

Листопад - час покупки автомобіля в «Італавто»! Листопад - час покупки автомобіля в «Італавто»!

22.11.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про додаткові знижки 5 000 до 20 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional!

Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль

08.11.2019 Топова версія оновленого італійського кросовера 500X Sport - відмінний варіант для тих, хто живе активно і ярко!

Новий Abarth - всього 1 949 примірників Новий Abarth - всього 1 949 примірників

29.10.2019 Новий Abarth 695 70° Anniversario special edition був представлений у жовтні на Abarth Days, найбільших зборах шанувальників марки Скорпіона в Європі