Нове ім'я - Talento!

Нове ім'я - Talento!

   

05.04.2016

Fiat Professional представляє Talento - нову модель з високою вантажопідйомністю, відмінною компактністю та маневреністю!

 

Новий Talento має гарну статуру. Короткий капот і кузов квадратної форми надають автомобілю вигляд потужного, стабільного та надійного помічника. Особливістю новинки є її здатність адаптуватися до найрізноманітніших потреб клієнтів. Максимальний обсяг корисного простору Talento дає власнику величезну кількість варіантів для використання автомобіля. І при цьому Talento відмінно себе почуває як на міських вулицях, так і на міжміських трасах.

 

Модель оснащена надійними, потужними і економічними турбо та твін турбо дизельними двигунами потужністю до 145 к.с.

 

Fiat Talento покликаний стати сполучною ланкою між Doblo і Ducato. Він буде пропонуватися в різних версіях: від мікроавтобусів і вантажопасажирських модифікацій до фургонів і бортових вантажівок. Це дозволить бренду Fiat Professional забезпечити весь діапазон потреб у професійному комерційному автомобілі.

 

У своїх кращих традиціях Fiat Professional дав автомобілю символічне ім'я, що походить від назви давньої монети. Тим самим підкреслюється «талант» автомобіля мати великий корисний простір і вантажопідйомність і при цьому бути компактним, надійним і безпечним!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino