Нове ім'я - Talento!

Нове ім'я - Talento!

   

05.04.2016

Fiat Professional представляє Talento - нову модель з високою вантажопідйомністю, відмінною компактністю та маневреністю!

 

Новий Talento має гарну статуру. Короткий капот і кузов квадратної форми надають автомобілю вигляд потужного, стабільного та надійного помічника. Особливістю новинки є її здатність адаптуватися до найрізноманітніших потреб клієнтів. Максимальний обсяг корисного простору Talento дає власнику величезну кількість варіантів для використання автомобіля. І при цьому Talento відмінно себе почуває як на міських вулицях, так і на міжміських трасах.

 

Модель оснащена надійними, потужними і економічними турбо та твін турбо дизельними двигунами потужністю до 145 к.с.

 

Fiat Talento покликаний стати сполучною ланкою між Doblo і Ducato. Він буде пропонуватися в різних версіях: від мікроавтобусів і вантажопасажирських модифікацій до фургонів і бортових вантажівок. Це дозволить бренду Fiat Professional забезпечити весь діапазон потреб у професійному комерційному автомобілі.

 

У своїх кращих традиціях Fiat Professional дав автомобілю символічне ім'я, що походить від назви давньої монети. Тим самим підкреслюється «талант» автомобіля мати великий корисний простір і вантажопідйомність і при цьому бути компактним, надійним і безпечним!

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!