Нове ім'я - Talento!

Нове ім'я - Talento!

   

05.04.2016

Fiat Professional представляє Talento - нову модель з високою вантажопідйомністю, відмінною компактністю та маневреністю!

 

Новий Talento має гарну статуру. Короткий капот і кузов квадратної форми надають автомобілю вигляд потужного, стабільного та надійного помічника. Особливістю новинки є її здатність адаптуватися до найрізноманітніших потреб клієнтів. Максимальний обсяг корисного простору Talento дає власнику величезну кількість варіантів для використання автомобіля. І при цьому Talento відмінно себе почуває як на міських вулицях, так і на міжміських трасах.

 

Модель оснащена надійними, потужними і економічними турбо та твін турбо дизельними двигунами потужністю до 145 к.с.

 

Fiat Talento покликаний стати сполучною ланкою між Doblo і Ducato. Він буде пропонуватися в різних версіях: від мікроавтобусів і вантажопасажирських модифікацій до фургонів і бортових вантажівок. Це дозволить бренду Fiat Professional забезпечити весь діапазон потреб у професійному комерційному автомобілі.

 

У своїх кращих традиціях Fiat Professional дав автомобілю символічне ім'я, що походить від назви давньої монети. Тим самим підкреслюється «талант» автомобіля мати великий корисний простір і вантажопідйомність і при цьому бути компактним, надійним і безпечним!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.