Нове обличчя старого знайомого

   

01.10.2014

Четверте покоління Fiat Doblo, світова прем'єра якого пройшла на Hanover IAA Motor Show, стало більш солідним: як з вигляду, так і за можливостями

 

Сьогодні ми із задоволенням представляємо офіційні фотографії новинки - спадкоємця моделі, яку вибрали більше мільйона покупців по всьому світу і яка займає більше 25% ринку в своєму сегменті.

 

Зовнішність четвертого покоління змінилася - Fiat Doblo став більш солідним і стильним. Оновилися фари, капот, решітка радіатора. В інтер'єрі з'явилися нова приладова панель, відрізняється від попередньої версії і рульове колесо. Ще одне нововведення - спереду тепер можуть розміститися три людини, а спинка центрального сидіння легко складається і перетворюється в зручний столик.

 

На вибір майбутніх власників Fiat Doblo - 4 варіанти кузова: вантажний фургон Сargo, грузопассажірській Сombi, бортовий Truck і шасі з кабіною Flatback, а також дві колісні бази і два варіанти по висоті даху. Всього передбачено 200 варіантів шасі і понад 1000 модифікацій.

 

Оновлення моделі, безумовно, сприятиме зростанню частки компанії Fiat Chrysler Automobiles в сегменті легких комерційних автомобілів. Новий Doblo продаватиметься в 80 країнах світу, включаючи Північну Америку, де він буде реалізовуватися як RAM Promaster Citу, що дозволяє назвати його справжнім «глобальним» автомобілем.

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.