Новинки Fiat Professional в салоні «Італавто»!

   

26.02.2016

В Україну прибула перша партія комерційних автомобілів Fiat Nuovo Doblo Cargo 2016 року

 

Автомобілі з колісною базою 2,76 м мають вантажний відсік об'ємом 3,4 куб. м, а посилений варіант підвіски забезпечує вантажопідйомність у 750 кг.

 

Вперше ці автомобілі базово оснащуються системами курсової стабілізації, контролю буксування при розгоні та гальмуванні двигуном, а також гідравлічною системою допомоги при екстреному гальмуванні і системою короткочасного гальмування на підйомі Hill Holder.

 

Доступні варіанти як з бензиновим, так і з дизельним двигунами, а також автомобілі можуть бути оснащені кондиціонером і зсувними дверима з правої сторони, що забезпечує більший комфорт і зручність при вивантаженні-розвантаженні.

 

Нові автомобілі бренду Fiat Professional - європейського і світового лідера сегмента LCV - покликані розширити діапазон модельного ряду в Україні як за споживчими якостями, так і за ціною. Вартість Fiat Nuovo Doblo Cargo - від 316 600 гривень!

 

Також компанія «Італавто» нагадує, що наші клієнти гарантовано отримують персональну знижку при покупці автомобіля, а також доступ до ексклюзивних програм сервісного обслуговування!

Чекаємо на вас!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino