Новинки Fiat Professional в салоні «Італавто»!

   

26.02.2016

В Україну прибула перша партія комерційних автомобілів Fiat Nuovo Doblo Cargo 2016 року

 

Автомобілі з колісною базою 2,76 м мають вантажний відсік об'ємом 3,4 куб. м, а посилений варіант підвіски забезпечує вантажопідйомність у 750 кг.

 

Вперше ці автомобілі базово оснащуються системами курсової стабілізації, контролю буксування при розгоні та гальмуванні двигуном, а також гідравлічною системою допомоги при екстреному гальмуванні і системою короткочасного гальмування на підйомі Hill Holder.

 

Доступні варіанти як з бензиновим, так і з дизельним двигунами, а також автомобілі можуть бути оснащені кондиціонером і зсувними дверима з правої сторони, що забезпечує більший комфорт і зручність при вивантаженні-розвантаженні.

 

Нові автомобілі бренду Fiat Professional - європейського і світового лідера сегмента LCV - покликані розширити діапазон модельного ряду в Україні як за споживчими якостями, так і за ціною. Вартість Fiat Nuovo Doblo Cargo - від 316 600 гривень!

 

Також компанія «Італавто» нагадує, що наші клієнти гарантовано отримують персональну знижку при покупці автомобіля, а також доступ до ексклюзивних програм сервісного обслуговування!

Чекаємо на вас!

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію

Новорічні знижки в «Італавто»! Новорічні знижки в «Італавто»!

29.12.2019 Напередодні новорічних свят у нашому автосалоні клієнтів чекають подарунки та додаткові знижки на автомобілі.

Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»! Вигідний лізинг з «УЛФ-Фінанс»!

18.12.2019 При покупці автомобіля в салоні «Італавто» в лізинг від «УЛФ-Фінанс» ви отримуєте унікальні умови фінансування

Зимові знижки в салоні «Італавто»! Зимові знижки в салоні «Італавто»!

12.12.2019 Знижка на різні модифікації легкових та комерційних Doblo і Fiorino досягає 10 000 гривень, а на вантажні Ducato - 20 000 гривень!

Додаткова знижка на Fiat Tipo! Додаткова знижка на Fiat Tipo!

02.12.2019 Акційна ціна базового автомобіля складає всього 308 500 гривень!