Новинки Fiat Professional в салоні «Італавто»!

   

26.02.2016

В Україну прибула перша партія комерційних автомобілів Fiat Nuovo Doblo Cargo 2016 року

 

Автомобілі з колісною базою 2,76 м мають вантажний відсік об'ємом 3,4 куб. м, а посилений варіант підвіски забезпечує вантажопідйомність у 750 кг.

 

Вперше ці автомобілі базово оснащуються системами курсової стабілізації, контролю буксування при розгоні та гальмуванні двигуном, а також гідравлічною системою допомоги при екстреному гальмуванні і системою короткочасного гальмування на підйомі Hill Holder.

 

Доступні варіанти як з бензиновим, так і з дизельним двигунами, а також автомобілі можуть бути оснащені кондиціонером і зсувними дверима з правої сторони, що забезпечує більший комфорт і зручність при вивантаженні-розвантаженні.

 

Нові автомобілі бренду Fiat Professional - європейського і світового лідера сегмента LCV - покликані розширити діапазон модельного ряду в Україні як за споживчими якостями, так і за ціною. Вартість Fiat Nuovo Doblo Cargo - від 316 600 гривень!

 

Також компанія «Італавто» нагадує, що наші клієнти гарантовано отримують персональну знижку при покупці автомобіля, а також доступ до ексклюзивних програм сервісного обслуговування!

Чекаємо на вас!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію