Новий Fiat Ducato продовжує підкорювати Європу

Новий Fiat Ducato продовжує підкорювати Європу

   

26.06.2014

Слідом за Німеччиною, де Fiat Nuovo Ducato отримав найвищі оцінки фахівців в сегменті бізнес-транспорту, заслужений титул кращого фургона був завойований автомобілем в Данії

 

Журі з журналістів дев'яти спеціалізованих автомобільних видань визнало новий Ducato кращим автомобілем в сегменті та присудило йому почесне звання «Міжнародний фургон 2014». У ході голосування були відзначені такі сильні сторони автомобіля, як широка лінійка потужних і ефективних силових агрегатів, відмінна ергономіка і найширший спектр можливих версій Nuovo Ducato.

 

Також журі взяло до уваги такі показники, як одна з найнижчих в класі вартість витрат на обслуговування автомобіля, мінімальні експлуатаційні витрати, застосування інноваційних технологій, спрямованих на підвищення економічності та безпеки водіння.

 

Отримана нагорода - ще одне підтвердження лідируючих позицій Fiat Professional в сегменті невеликих комерційних автомобілів.

Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль Fiat 500X Sport: потужність, швидкість та італійський стиль

08.11.2019 Топова версія оновленого італійського кросовера 500X Sport - відмінний варіант для тих, хто живе активно і ярко!

Новий Abarth - всього 1 949 примірників Новий Abarth - всього 1 949 примірників

29.10.2019 Новий Abarth 695 70° Anniversario special edition був представлений у жовтні на Abarth Days, найбільших зборах шанувальників марки Скорпіона в Європі

Fiat Tipo Street - в салоні «Італавто»! Fiat Tipo Street - в салоні «Італавто»!

25.10.2019 Версія Street, яка завойовує все більшу популярність в Європі, тепер і в Україні

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!