Новий Fiat Ducato продовжує підкорювати Європу

Новий Fiat Ducato продовжує підкорювати Європу

   

26.06.2014

Слідом за Німеччиною, де Fiat Nuovo Ducato отримав найвищі оцінки фахівців в сегменті бізнес-транспорту, заслужений титул кращого фургона був завойований автомобілем в Данії

 

Журі з журналістів дев'яти спеціалізованих автомобільних видань визнало новий Ducato кращим автомобілем в сегменті та присудило йому почесне звання «Міжнародний фургон 2014». У ході голосування були відзначені такі сильні сторони автомобіля, як широка лінійка потужних і ефективних силових агрегатів, відмінна ергономіка і найширший спектр можливих версій Nuovo Ducato.

 

Також журі взяло до уваги такі показники, як одна з найнижчих в класі вартість витрат на обслуговування автомобіля, мінімальні експлуатаційні витрати, застосування інноваційних технологій, спрямованих на підвищення економічності та безпеки водіння.

 

Отримана нагорода - ще одне підтвердження лідируючих позицій Fiat Professional в сегменті невеликих комерційних автомобілів.

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino