Новий Fiat Ducato - в салоні «Італавто»!

   

20.08.2015

Автомобіль шостого покоління бестселера від Fiat Professional, що завоював визнання професіоналів та автолюбителів в більш ніж 80 країнах по всьому світу, прибув в автосалон «Італавто»

 

Fiat Ducato New отримав новий бампер і решітку радіатора, а також оновлені фари. Більш комфортабельним став і салон автомобіля.

 

Але основні зміни торкнулися експлуатаційних показників Ducato. Потужність економічного турбодизельного двигуна 2,3 MJet збільшена до 130 к.с., а застосовані в конструкції підвіски автомобіля інноваційні композитні матеріали дозволили збільшити його вантажопідйомність. Це підвищило ефективність автомобіля і, відповідно, зменшило його експлуатаційні витрати.

 

Залишилося незмінним одне - найширший спектр модифікацій автомобіля - від шасі та фургонів об'ємом від 8 куб.м до 17 куб.м до мікроавтобусів з 4 варіантами колісної бази та трьома варіантами висоти.

 

Тепер новинка доступна для ознайомлення в нашому автосалоні, кваліфіковані фахівці якого дадуть відповіді на ваші питання і допоможуть оцінити всі переваги нового Fiat Ducato - справжнього комерційного автомобіля і вашого професійного помічника!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію