Новий Fiat Ducato - в салоні «Італавто»!

   

20.08.2015

Автомобіль шостого покоління бестселера від Fiat Professional, що завоював визнання професіоналів та автолюбителів в більш ніж 80 країнах по всьому світу, прибув в автосалон «Італавто»

 

Fiat Ducato New отримав новий бампер і решітку радіатора, а також оновлені фари. Більш комфортабельним став і салон автомобіля.

 

Але основні зміни торкнулися експлуатаційних показників Ducato. Потужність економічного турбодизельного двигуна 2,3 MJet збільшена до 130 к.с., а застосовані в конструкції підвіски автомобіля інноваційні композитні матеріали дозволили збільшити його вантажопідйомність. Це підвищило ефективність автомобіля і, відповідно, зменшило його експлуатаційні витрати.

 

Залишилося незмінним одне - найширший спектр модифікацій автомобіля - від шасі та фургонів об'ємом від 8 куб.м до 17 куб.м до мікроавтобусів з 4 варіантами колісної бази та трьома варіантами висоти.

 

Тепер новинка доступна для ознайомлення в нашому автосалоні, кваліфіковані фахівці якого дадуть відповіді на ваші питання і допоможуть оцінити всі переваги нового Fiat Ducato - справжнього комерційного автомобіля і вашого професійного помічника!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.