Новий сайт Fiat Professional - для справжніх професіоналів!

Новий сайт Fiat Professional - для справжніх професіоналів!

   

24.04.2014

Компанія «Iталавто» з радістю повідомляє про початок роботи нового сайту - fiatprofessional.ua

 

Fiat Professional - підрозділ італійського автомобільного концерну Fiat, який випускає комерційні автомобілі. Продукція Fiat Professional відома всьому світу та завоювала заслужену популярність серед споживачів своєю надійністю, практичністю, невибагливістю, економічністю і високою модульністью. Автомобілі Fiat Doblo, Fiat Ducato, Fiat Fiorino, Fiat Nuovo Doblo добре знають і в Україні.

 

Підтвердженням найвищого авторитету комерційних автомобілів Fiat Professional стали численні перемоги в міжнародних конкурсах, а автомобіль Fiat Doblo став воістину народним автомобілем – вже четвертий рік поспіль він є лідером з продажу у своєму сегменті в Україні.

 

Але справжні професіонали не зупиняються на досягнутому. Прагнучи зміцнити свої лідируючі позиції, Fiat Professional презентує в Україні сайт fiatprofessional.ua

 

Новий інформаційний портал призначений для всіх потенційних покупців комерційного транспорту Fiat, для клієнтів, чий бізнес нерозривно пов'язаний з вантажоперевезеннями. На сайті ви зможете отримати найповнішу інформацію про модельний ряд і можливі модифікації автомобілів Fiat, діючі фінансові програми і супутні послуги, ознайомитися з останніми новинами бренду.

 

Важливим є також той факт, що спеціально для корпоративних клієнтів нашою компанією розроблено цілий ряд гнучких дисконтних програм, а колектив спеціалізованої станції технічного обслуговування «Iталавто» здатний швидко і професійно впоратися з будь-якими завданнями!

 

fiatprofessional.ua - автомобілі для вашого бізнесу!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.