Новий шолом Лоренцо

   

04.09.2014

Офіційним послом марки Alfa Romeo в світі цього року є іспанець Хорхе Лоренцо - чотириразовий чемпіон світу з мотоперегонів, один з найвідоміших і найуспішніших мотогонщиків сучасності

Саме тому в 2014 році офіційний шолом гонщика прикрашає емблема марки Alfa Romeo, а також легендарний Quadrifoglio Verde - символ удачі у вигляді чотирилистої конюшини. Вперше конюшина з'явилася в 1923 році на борту гоночної  Alfa Romeo RL TF та принесла італійському автобренду першу велику перемогу. Сьогодні Quadrifoglio Verde красується на спортивних "заряджених" версіях Alfa Romeo.

У минулу неділю на міжнародному треку Сільверстоун Лоренцо представив другий варіант шолома. Його унікальність полягає в тому, що графічні зображення на ньому створені за ескізами самого Хорхе, який особисто контролював всі етапи виробництва. На виготовлення шолома, який створювався за найсучаснішими технологіями, пішло 45 годин. 

Quadrifoglio Verde - символ, що приносить удачу!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino