Новий шолом Лоренцо

   

04.09.2014

Офіційним послом марки Alfa Romeo в світі цього року є іспанець Хорхе Лоренцо - чотириразовий чемпіон світу з мотоперегонів, один з найвідоміших і найуспішніших мотогонщиків сучасності

Саме тому в 2014 році офіційний шолом гонщика прикрашає емблема марки Alfa Romeo, а також легендарний Quadrifoglio Verde - символ удачі у вигляді чотирилистої конюшини. Вперше конюшина з'явилася в 1923 році на борту гоночної  Alfa Romeo RL TF та принесла італійському автобренду першу велику перемогу. Сьогодні Quadrifoglio Verde красується на спортивних "заряджених" версіях Alfa Romeo.

У минулу неділю на міжнародному треку Сільверстоун Лоренцо представив другий варіант шолома. Його унікальність полягає в тому, що графічні зображення на ньому створені за ескізами самого Хорхе, який особисто контролював всі етапи виробництва. На виготовлення шолома, який створювався за найсучаснішими технологіями, пішло 45 годин. 

Quadrifoglio Verde - символ, що приносить удачу!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.