Оновлений Nuovo Doblo - у салоні «Італавто»!

   

30.07.2015

Четверте покоління Fiat Doblo - найпопулярнішого комерційного автомобіля - прибуло в Україну!

 

З сьогоднішнього дня в автосалоні «Італавто» ви можете придбати оновлений Fiat Doblo - автомобіль, який багато років поспіль є найбільш продаваним в сегменті невеликих комерційних автомобілів в Україні.

 

Свою популярність Doblo завоював завдяки своїй універсальності. Ця модель одночасно поєднує в собі відмінну вантажопідйомність та економічність, високий кліренс і конструктивну простоту, хорошу базову комплектацію та великий об'єм вантажного відсіку.

 

У Doblo четвертого покоління відбулися зовнішні зміни та оновився салон. Зовнішність автомобіля стала більш солідною і стильною завдяки новій оптиці та решітці радіатора, а всередині - більш комфортабельним, отримавши сучасну приладову панель і ергономічне рульове колесо.

 

Поряд з цим Fiat Nuovo Doblo вперше пропонує можливість оснащення здвоєним переднім пасажирським сидінням, причому середня спинка, при необхідності, легко може трансформуватися в зручний столик.

 

Перша партія поставлених в «Італавто» автомобілів включає в себе вантажні, вантажопасажирські та легкові версії оновленої моделі, оснащені як бензиновими, так і дизельними силовими агрегатами.

Чекаємо вас!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino