Оновлений Nuovo Doblo - у салоні «Італавто»!

   

30.07.2015

Четверте покоління Fiat Doblo - найпопулярнішого комерційного автомобіля - прибуло в Україну!

 

З сьогоднішнього дня в автосалоні «Італавто» ви можете придбати оновлений Fiat Doblo - автомобіль, який багато років поспіль є найбільш продаваним в сегменті невеликих комерційних автомобілів в Україні.

 

Свою популярність Doblo завоював завдяки своїй універсальності. Ця модель одночасно поєднує в собі відмінну вантажопідйомність та економічність, високий кліренс і конструктивну простоту, хорошу базову комплектацію та великий об'єм вантажного відсіку.

 

У Doblo четвертого покоління відбулися зовнішні зміни та оновився салон. Зовнішність автомобіля стала більш солідною і стильною завдяки новій оптиці та решітці радіатора, а всередині - більш комфортабельним, отримавши сучасну приладову панель і ергономічне рульове колесо.

 

Поряд з цим Fiat Nuovo Doblo вперше пропонує можливість оснащення здвоєним переднім пасажирським сидінням, причому середня спинка, при необхідності, легко може трансформуватися в зручний столик.

 

Перша партія поставлених в «Італавто» автомобілів включає в себе вантажні, вантажопасажирські та легкові версії оновленої моделі, оснащені як бензиновими, так і дизельними силовими агрегатами.

Чекаємо вас!

Вигідна пропозиція Вигідна пропозиція

11.10.2019 Знижка від 5 000 до 25 000 гривень на автомобілі Fiat та Fiat Professional в салоні «Італавто»!

Зимова гума у подарунок від ITALAUTO! Зимова гума у подарунок від ITALAUTO!

04.10.2019 «Італавто» повідомляє про початок стала традиційною акції - при покупці автомобіля кожен клієнт отримує комплект зимової гуми в подарунок!

В «Італавто» ціни продовжують знижуватися! В «Італавто» ціни продовжують знижуватися!

27.09.2019 Компанія «Італавто» повідомляє про значні знижки на автомобілі брендів Fiat та Fiat Professional

Зниження цін в салоні "Італавто"! Зниження цін в салоні "Італавто"!

24.09.2019 Компанія «Італавто» поспішає повідомити про чергові знижки на італійські автомобілі

Перемога Alfa Romeo Tonale Перемога Alfa Romeo Tonale

12.09.2019 У категорії «Концепт-кар» міжнародна премія за «Кращий автомобільний дизайн» присуджена першому гібридному позашляховику Alfa Romeo Tonale.