Оновлений Nuovo Doblo - у салоні «Італавто»!

   

30.07.2015

Четверте покоління Fiat Doblo - найпопулярнішого комерційного автомобіля - прибуло в Україну!

 

З сьогоднішнього дня в автосалоні «Італавто» ви можете придбати оновлений Fiat Doblo - автомобіль, який багато років поспіль є найбільш продаваним в сегменті невеликих комерційних автомобілів в Україні.

 

Свою популярність Doblo завоював завдяки своїй універсальності. Ця модель одночасно поєднує в собі відмінну вантажопідйомність та економічність, високий кліренс і конструктивну простоту, хорошу базову комплектацію та великий об'єм вантажного відсіку.

 

У Doblo четвертого покоління відбулися зовнішні зміни та оновився салон. Зовнішність автомобіля стала більш солідною і стильною завдяки новій оптиці та решітці радіатора, а всередині - більш комфортабельним, отримавши сучасну приладову панель і ергономічне рульове колесо.

 

Поряд з цим Fiat Nuovo Doblo вперше пропонує можливість оснащення здвоєним переднім пасажирським сидінням, причому середня спинка, при необхідності, легко може трансформуватися в зручний столик.

 

Перша партія поставлених в «Італавто» автомобілів включає в себе вантажні, вантажопасажирські та легкові версії оновленої моделі, оснащені як бензиновими, так і дизельними силовими агрегатами.

Чекаємо вас!

Різнобарвний лютий Різнобарвний лютий

17.02.2020 Додаткова плата за колір? Тільки не в лютому і тільки не в «Італавто»!

Fiat Tipo More: перевершуючи очікування Fiat Tipo More: перевершуючи очікування

07.02.2020 За підсумками 2019 року Fiat Tipo став одним з найбільш продаваних автомобілів свого сегменту у Європі, завоювавши максимальну частку ринку з моменту початку випуску

Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно! Італавто і ОТП-Лізинг: вигідно, швидко, професійно!

30.01.2020 Купівля автомобіля в лізинг від «ОТП Лізинг» - це максимально комфортні умови фінансування для клієнта

Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat Panda Hybrid і 500 Hybrid – перші гібриди Fiat

24.01.2020 Об'єднання в одній силовій установці бензинового та електричного двигунів зменшило витрату палива і поліпшило керованість популярних міських автомобілів

Сигналізація у подарунок! Сигналізація у подарунок!

16.01.2020 Компанія «Італавто» та страхова компанія «ВУСО» проводять спільну акцію