П'ять причин придбати Alfa Romeo

   

22.08.2014

Ще на зорі епохи автомобілебудування американський промисловець і власник однойменної компанії Генрі Форд сказав фразу, що стала крилатою: «Коли я бачу проїжджаючий Alfa Romeo - я знімаю капелюха!»

 

Мабуть, мало знайдеться автомобільних марок більш легендарних, ніж Alfa Romeo. Це спортивні тріумфи та трагедії, найбільші імена автоспорту та яскраві перемоги в найпрестижніших гонках. Енцо Феррарі і Тацио Нуволарі, Джузеппе Фаріна і Хуан Фанхіо, Вітторіо Яно і Альберто Аскарі - всі ці славні імена пов'язує спільна легенда - легенда Alfa Romeo.

 

Поза всяким сумнівом, Alfa Romeo - одні з найбільш елегантних автомобілів. І це не дивно, адже над їх створенням працювали найкращі автомобільні дизайнери. Кузовні ательє Carrozzeria Touring і Pininfarina, Zagato і Bertone, ItalDesign і Центр стилю Alfa Romeo зробили ці авто синонімом елегантності.

 

Автомобілі Alfa Romeo - постійні учасники і переможці найавторитетніших автомобільних конкурсів по всьому світу. Можна сміливо сказати, що автомобілі цієї італійської марки - як хороше вино - з роками стають тільки краще, а, найчастіше, і дорожче. Джорджіо Армані сказав, що «автомобілі Alfa Romeo - найкраще втілення поняття якості made ​​in Italy».

 

Сьогодні Alfa Romeo - автомобілі з традиційно відмінною керованістю, найвищим рівнем безпеки та прогресивними силовими агрегатами. Все це в сукупності з видатними динамічними характеристиками дає можливість задовольнити вимоги навіть найдосвідченішого водія. За словами Джеремі Кларксона, він «... багато разів стверджував, що покупка Alfa - це портал, через який повинні пройти всі водії, якщо вони насправді хочуть знати, чим автомобіль відрізняється від тостера або пральної машини».

 

У Alfa Romeo - одні з найвідданіших шанувальників. Більшість з них є справжніми фанатами марки, десятки клубів цінителів Alfa Romeo розкидані по всьому світу, справжніх alfisti об'єднує взаємоповага та щира любов до своїх залізних коней. Купівля Alfa Romeo ніколи не буває випадковою. Це не вибір, нав'язаний телевізійною рекламою, це не крок на поводу у понять мінливої ​​моди або престижності.

 

Alfa Romeo - це завжди ексклюзив. І це завжди усвідомлений вчинок, навіть тоді, коли це любов з першого погляду.

 

Хоча ходять чутки, що Alfa Romeo - єдиний автомобіль, який сам вибирає собі власника!

Італавто Центр - працює! Італавто Центр - працює!

06.04.2020 Постановою Кабінету міністрів дозволена діяльність з продажу, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів...

ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину! ТОВ «Італавто Центр»: режим роботи в умовах карантину!

31.03.2020 СТО «Італавто Центр» працює в звичайному режимі.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio: абсолютна перевага

19.03.2020 Третій рік поспіль Giulia Quadrifoglio стає переможцем номінації Performance Car of the Year британського автомобільного журналу "What Car?"

Золота нагорода Fiorino Золота нагорода Fiorino

11.03.2020 В кінці січня Fiat Fiorino став володарем призу «Золоте кермо» автомобільного журналу «Tunisie Auto»

Знижка 10 000 гривень! Знижка 10 000 гривень!

27.02.2020 Компанія «Італавто» повідомляє про зниження ціни на деякі модифікації моделей Doblo і Fiorino